НОВОСТИ ДНЯ: Украине прогнозируют туманный вторник, снег и до 12° тепла  Пентагон завершив будівництво новітнього радара великої дальності на Алясці  Олена Зеленська пропонує запровадити у школах уроки культури харчування  Цены выросли почти на 50%: кто сможет позволить себе квартиру в Киеве  Amazon допомагає дослідникам вивчати, як «приглушити» Сонце  Декабрь в Киеве будет без снега, но с дождями: прогноз погоды на месяц  Пекарі поскаржилися на супермаркети: як в Україні накручують ціни на хлібвсе новости дня
Жизнь и Стиль
Общество
27.10.2021 322

Міністр пояснив, чому перед COVID-щепленням не потрібні аналізи

Жодних аналізів, чи ПЛР-тестувань перед проведенням щеплень, в тому числі, і проти COVID-19, робити не потрібно.

Про це на брифінгу 27 жовтня сказав міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко.

"Чи потрібно здавати ПЛР-тест, чи тест на антитіла перед вакцинацією? Тест на антитіла перед щепленням не є інформативним, тож робити його не потрібно. У жодній країні світу люди не здають аналізів перед проведенням вакцинації, ані рутинної, ані від COVID-19",- сказав міністр.

Також, за його словами, немає потреби перед проведенням вакцинації вимірювати артеріальний тиск.

"Така практика застосування і в інших країнах, де ніхто не призначає жодних додаткових обстежень чи аналізів перед вакцинацією", - наголосив міністр.

Окремо Віктор Ляшко наголосив, що люди які перехворіли на COVID-19, також мають зробити щеплення від коронавірусної хвороби.

"Навіть якщо ви перехворіли на COVID-19 щеплення робити потрібно. Хоча в людей, які одужують від COVID-19, може виробитися імунітет від коронавірусу, поки невідомо, як довго і наскільки добре він захищатиме. Вакцини забезпечують надійніший захист. Навіть у випадку інфікування вакциновані переносять хворобу набагато легше, без ускладнень та практично не потребують госпіталізації", - розповів Ляшко.

За словами міністра, при пропуску терміну введення другої дози ковід-вакцини необхідно за першої нагоди звернутися у пункт щеплення, проходити курс щеплення заново не потрібно.

"У разі якщо рекомендований термін (введення другої дози ковід-вакцини - ред.) перевищено, при першій нагоді звертайтеся у пункт вакцинації, щоб отримати повний курс щеплення і гарантований захист. І це буде завершення курсу щеплення. Не потрібно робити повторний курс, тобто ще раз", - повідомив Ляшко.

Оценка материала:

5.00 / 1
Міністр пояснив, чому перед COVID-щепленням не потрібні аналізи 5.00 5 1
Жизнь и Стиль / Общество
27.10.2021 322
Еще материалы раздела «Общество»