НОВОСТИ ДНЯ: Солнце могло быть источником необъяснимой воды на Земле  Укрепляем иммунитет: квашеная капуста с клюквой  Появился график выходных на Новый год и Рождество: сколько отдохнем и придется ли отрабатывать  Найдена самая близкая пару сверхмассивных черных дыр из обнаруженных  С метелями и морозами до -15: климатолог рассказала, когда в Украину придет настоящая зима  Сплошная белая полоса: кому из знаков в год Водяного тигра повезет  Нові податки з продажу квартир. Скільки доведеться заплатити після ухвалення закону 5600все новости дня
Политика
Украина
03.11.2021 2004

Командувач ОС пояснив, чому військові на Донбасі відповідають не на всі обстріли бойовиків

Командувач Об'єднаними силами (ОС), генерал-лейтенант Олександр Павлюк пояснив, чому військові на Донбасі відповідають не на всі обстріли бойовиків. За його словами, українські військовослужбовці діють холоднокровно і ніколи не піддаються паніці.

_mil_gov_ua_58_650x410_03.11.21

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на інтерв'ю командувача ОС.

"Чому відповіді менше (на обстріли бойовиків - ред.)? Тому що дуже багато йде пострілів просто в нікуди. Тобто стріляють, щоб стріляти", - сказав Павлюк.

За його словами, українські військові на такі обстріли не реагують і спокійно до них ставляться. При цьому командири на місцях холодно оцінюють ситуацію і відповідають тільки для того, щоб нівелювати загрозу.

"Немає загрози - немає доцільності витрачати боєприпаси. Також багато ситуацій, коли ворог спеціально провокуючим вогнем хоче змусити нас стріляти у відповідь, щоб підставити наших військових під вогонь своїх снайперів", - уточнив командувач.

Він додав, що командири на Донбасі контролюють ситуацію і розуміють, які обстріли бойовиків несуть загрозу, а які ні, і як на них слід реагувати.

"Це повністю професіоналізм наших військових, які вже спокійно, холоднокровно реагують на кожен обстріл, ніколи не піддаються паніці і відповідають реально коли це потрібно", - сказав Павлюк.

Оценка материала:

5.00 / 2
Командувач ОС пояснив, чому військові на Донбасі відповідають не на всі обстріли бойовиків 5.00 5 2
Политика / Украина
03.11.2021 2004
Еще материалы раздела «Украина»