НОВОСТИ ДНЯ: Погода 1 жовтня: в Україні похолодає, місцями буде дощ  Прокуратура Франції розслідує роль мільярдера Арно у відмиванні брудних російських грошей  Зеленський та Навальний серед номінантів на Нобелівську премію миру, але є нюанс  Ціни на російську нафту зростають, попри обмеження G7 — Bloomberg  Путін доручив сформувати загони "добровольців" для війни в Україні: хто за це відповідатиме  Окрошка на кефірі з мінеральною водою: класичний рецепт  Бойові дії зими-2024 кардинально відрізнятимуться від попередньої – військовий експерт Коваленковсе новости дня
Політика
Світ
04.11.2021 724

Китайські вчені виявили новий вид динозавра

Китайські палеонтологи оголосили про відкриття нового виду динозавра з унікальною метеликоподібною невральною дугою переднього спинного хребця, що відрізняє його від інших троодонтид.

630_360_1635927049-653_04.11.21

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Сіньхуа.

Дослідницька група виявила голотип динозавра в автономному районі Внутрішня Монголія на півночі Китаю. Голотип складається з майже повного черепа загальною довжиною 12 см та фрагментарних посткраніальних кісток. Довжина його тіла сягає 1 м.

Виявлений динозавр належить до часу верхнього крейдяного періоду близько 83-70 млн років тому. У результаті дослідження було виявлено, що цей динозавр перебував у стадії статевого дозрівання, що є ключовим етапом як індивідуального розвитку, так і еволюції популяції.

Це відкриття має важливе значення для вивчення біорізноманіття наземних тварин, дослідження динаміки палеоекологічних змін під час пізнього крейдяного періоду в Північно-Східній Азії, а також вивчення походження птахів.

Як повідомляв Укрінформ, вчені в Австралії класифікували новий вид динозаврів, який є найбільшим із коли-небудь знайдених на континенті.

Оценка материала:

5.00 / 1
Китайські вчені виявили новий вид динозавра 5.00 5 1
Політика / Світ
04.11.2021 724
Еще материалы раздела «Світ»