НОВОСТИ ДНЯ: Подоляк заявив про початок фінальної стадії війни  В Україну насувається потужний ураган  Путін ухвалив остаточне рішення про війну після обряду шаманів, яких привіз Шойгу – політолог  Україна налагодила експорт зернових до Литви залізницею  "Одягатися треба тепліше": синоптик попередила українців про похолодання  Українські військові знищили гармату «Піон», з якої росіяни обстрілювали Сєвєродонецьк  Пентагон показав нову партію гаубиць M777, яку відправляють в Українувсе новости дня
Политика
Украина
04.11.2021 252

Рада призначила нового міністра оборони

Верховна Рада призначила Олексія Резнікова міністром оборони. Таке рішення підтримали 273 депутати.

Чотири фракції (ОПЗЖ, Європейська солідарність, Батьківщина, Голос) не дали жодного голосу "за".

Резніков, виступаючи, пообіцяв зміцнити армію і повністю ввести електронні закупівлі, щоб викоренити корупцію. Він зазначив, що "українська паперова армія має залишитися у минулому".

За його словами, потрібно змінити підхід до кадрової політики та подивитися на ЗСУ як на потужного роботодавця, який змагається в конкурентних умовах, піклується про людей від моменту вибору професії і до адаптації після служби. Резніков також заявив про проведення повного аудиту Міноборони.

"На сьогодні рівень грошового забезпечення не відповідає реальним умовам. Це пріоритет", - заявив Резніков, відповідаючи на питання народних.

Оценка материала:

5.00 / 1
Рада призначила нового міністра оборони 5.00 5 1
Политика / Украина
04.11.2021 252
Еще материалы раздела «Украина»