<
НОВИНИ ДНЯ: Зеленський назвав наступні цілі диктатора Путіна після України  Спека чи дощі: метеорологиня про погоду на літо 2024  ЗМІ опублікували список російських генералів, які народилися в Україні і знищують свою землю  З липня ОПЕК+ збільшить видобуток нафти, - Bloomberg  Як допомога США Україні вплине на перебіг війни: прогноз генерала Маломужа  Чи буде початок квітня теплішим за останній місяць весни: метеорологиня про погоду у травні  Голова Держаної авіаційної служби розповів про умови та ризики відновлення польотіввсі новини дня
Бізнес
Технології
07.11.2021 2036

В Києві виготовили нову броньовану командно-штабну машину для Таїланду

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, «Київський бронетанковий завод» завершив збирання першого зразка командно-штабної машини (КШМ) БТР-4КШ-Т, яка розроблена на замовлення Королівського Тайського флоту.

КШМ створена на базі бронетранспортера БТР-4У, за технічною документацією, розробленою конструкторами Київського бронетанкового заводу у 2020 році.

У співпраці з ТОВ «НВК «Техавіаком» раніше на КШМ встановлено 12,7-мм уніфікований бойовий модуль «ІВА-М», апаратуру внутрішнього зв’язку і комутації, систему керування полем бою та систему відеоогляду та допомоги водію.

Зауважимо, що ЗСУ постачаються інші варіанти КШМ на базі БТР-4 – БТР-4КШ (розроблена для Ірака) та К-1450-02 (виробляється ТОВ «Телекарт-Прилад»).

Нагадаємо, що у 2019 році на замовлення командування Сухопутних військ Королівства Таїланд Київським бронетанковим заводом у кооперації з Інститутом оборонних технологій Міноборони Таїланду була створена КШМ на базі БТР-3 – БТР-3КШ (BTR-3CS) або ACPC-01.

Перший машинокомплект БТР-3КШ для ліцензійної збірки у Таїланді було поставлено у середині 2019 року. Восени на виставці Defense & Security Thailand 2019 Таїландський інститут оборонних технологій (DTI) представив КШМ ACPC-01 широкому загалу.

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, на початку 2019 року ДК «Укрспецекспорт» поставила до М'янми, що у Південносхідній Азії, комплект технічної документації для технологічного проєкту складального виробництва легкоброньованої техніки (BTR-4U, 2S1U) та середніх танків MMT-40.

Оценка материала:

5.00 / 1
В Києві виготовили нову броньовану командно-штабну машину для Таїланду 5.00 5 1
Бізнес / Технології
07.11.2021 2036
Еще материалы раздела «Технології»