<
НОВИНИ ДНЯ: Коли фронт відчує американську допомогу? Оптимістичний і песимістичний сценарії  Боррель пояснив, чому США не збиватимуть російські ракети над Україною  Місія Juno NASA відобразила вулканічний світ супутника Юпітера  "Погрілися, пора померзнути": синоптик прогнозує потужну негоду в Україні  Як F-16 вплинуть на перебіг війни в Україні: Євлаш пояснив  "Погрілися, пора померзнути": синоптикиня уточнила прогноз погоди в Україні на четвер  Синоптик назвала точну дату, коли в Україні очікуються заморозкивсі новини дня
Бізнес
Технології
11.11.2021 1389

NASA переносить терміни висадки астронавтів на Місяць

Американське космічне агентство NASA переносить плани висадки астронавтів на Місяці принаймні на 2025 рік через ускладнення технічного характеру, а також затримки у зв’язку із недавнім судовим процесом.

Про це заявив у вівторок під час телефонної конференції керівник NASA Білл Нельсон, передає власний кореспондент Укрінформу.

«Мета, заявлена за адміністрації Трампа щодо висадки людей у 2024 році, не була обґрунтована технічними спроможностями», – заявив Нельсон.

Крім того, за його словами, важливим чинником, що вплинув на затримку, став судовий розгляд правомірності передачі контракту компанії SpaceX на створення місячного посадкового модулю.

«Ми втратили майже сім місяців в судовому процесі, і це вочевидь вплинуло на те, що посадка людини (на Місяць – ред.) відбудеться не раніше 2025 року», – зазначив керівник NASA.

Він також зауважив, що це розігріє гонку між США й Китаєм щодо висадки й постійного базування людей на Місяці, оскільки КНР навпаки нарощує темпи своєї місячної програми.

«Однак, як би там не було, ми збираємося діяти настільки агресивно, наскільки зможемо – у безпечний і технічно можливий спосіб – щоби перемогти конкурентів у висадці на Місяці», - наголосив Нельсон.

Як повідомлялося, компанія Blue Origin минулого тижня програла судовий позов до NASA у спробі поборотися за контракт щодо створення модулю для посадки на Місяці.

Оценка материала:

5.00 / 1
NASA переносить терміни висадки астронавтів на Місяць 5.00 5 1
Бізнес / Технології
11.11.2021 1389
Еще материалы раздела «Технології»
  • За безпечне користування Windows 10 із 2025 року потрібно буде платити За безпечне користування Windows 10 із 2025 року потрібно буде платити

    Microsoft вже оголосила, що підтримка Windows 10 закінчиться 14 жовтня 2025 року. Після цього для безпечного користування операційною системою потрібно буде щороку платити.

  • Науковий прорив: вчені наблизилися до створення синтетичного життя Науковий прорив: вчені наблизилися до створення синтетичного життя

    Такий прорив дає можливість вченим вивчити найбільш ранні еволюційні стадії життя.

  • ТОП-10 Медіа У Сфері Бізнесу: Рейтинг Найпопулярніших Сайтів В Україні За 2023 Рік ТОП-10 Медіа У Сфері Бізнесу: Рейтинг Найпопулярніших Сайтів В Україні За 2023 Рік

    Про останні інновації та новини у сфері бізнесу, поради стосовно шляхів пошуку фінансів, про монополії, інвестиції, експорт та інші спеціалізовані теми можна прочитати на сторінках медіа про бізнес. В Україні налічуються десятки різноманітних сайтів, де журналісти відслідковують поточну ситуацію і публікують актуальні новини у даній сфері, експерти дають сотні порад, створюють рейтинги, бізнес-кейси та відео.

  • Альтернатива Twitter. Соцмережа Bluesky стала доступною для всіх Альтернатива Twitter. Соцмережа Bluesky стала доступною для всіх

    Після року закритого тестування Bluesky дозволила реєструватися всім. Раніше соцмережа допускала нових користувачів лише за допомогою коду-запрошення, щоб гарантувати, що технологія, яка підтримує мережу, зможе впоратися з трафіком.

  • Гідролокація та підводні дрони Гідролокація та підводні дрони

    Гідролокація та підводні дрони є важливими компонентами сучасних морських технологій, що знаходять застосування як у військових, так і в цивільних сферах. Гідролокація, яка використовує звукові хвилі для виявлення та визначення положення об'єктів під водою, є фундаментальною для підводної навігації, розвідки та мапування. В той же час, підводні дрони, здатні до самостійного виконання задач у водному середовищі, революціонізували підходи до дослідження океанів, оборонної стратегії та екологічного моніторингу. Ця стаття має на меті дослідити історію, технічні аспекти, а також сучасні застосування гідролокації та підводних дронів, з акцентом на їх використанні в Україні.