НОВИНИ ДНЯ: Чому Байден дозволив бити далекобійною зброєю по Росії: деталі від Reuters  Кім Чен Ин заявив про небезпеку ядерної війни  Синоптики погіршили прогноз погоди на вихідні: які регіони постраждають найбільше  Жителів низки регіонів України попередили про ожеледицю на дорогах у найближчу добу  Мокрий сніг і різкі перепади температури: яку погоду в Україні очікувати 23 листопада  На вихідних Україні прогнозують від -4 до +13, у суботу - дощі з мокрим снігом  "Довгі Нептуни" та 30 тисяч дальнобійних дронів: Зеленський розповів про українську зброювсі новини дня
Політика
Україна
11.11.2021 699

Укроборонпром займеться створенням бойових роботів

В Україні розпочнеться розробка бойових роботів. Відповідний договір про співпрацю підписали ВАТ Меридіан імені Корольова, Інноваційний холдинг Sikorsky Challenge та команда розробників проекту Мобільні бойові роботи.

Про це повідомляє концерн Укроборонпром у четвер, 11 листопада.

Зазначається, що підписання документа стало першим кроком щодо реалізації п'яти інноваційних вітчизняних ідей для оборонної сфери, які відібрали серед фіналістів конкурсу стартапів Sikorsky Challenge-2021, створених українськими вченими та винахідниками.

Першим планують реалізувати проект Мобільні бойові роботи. Йдеться про компактні наземні безпілотні машини, призначені для виконання логістичних, розвідувальних та бойових завдань, у тому числі вогневої підтримки та розмінування.

"Це має стати ще одним вдалим прикладом співпраці між наукою та виробництвом. Наш завод готовий до таких викликів і наш пріоритет на сьогодні — налагодження виробництва бойових мобільних роботів, які можуть стати зброєю майбутнього, значно посилити обороноздатність нашої держави та дати потужний імпульс подальшому розвитку інноваційних сфер економіки", – заявила директор з розвитку ВАТ Меридіан Ольга Руденко.

Планується, що холдинг Sikorsky Challenge забезпечить маркетинговий супровід проекту, а завод Укроборонпрому – серійне виробництво техніки.

Інші чотири проекти, реалізацію яких планують розпочати згодом, стосуються протидії ворожим БПЛА, розмінування територій за допомогою дронів, мережевих технологій інтелектуального відеомоніторингу повітряного простору у видимому та інфрачервоному діапазонах частот та високоточного наведення засобів ураження повітряних об'єктів.

Оценка материала:

5.00 / 1
Укроборонпром займеться створенням бойових роботів 5.00 5 1
Політика / Україна
11.11.2021 699
Еще материалы раздела «Україна»