НОВОСТИ ДНЯ: Науковці знайшли рештки найдавнішої гібридної тварини  З березня зміняться правила проїзду для столичних школярів  Багато снігу та люті морози до -21: якою буде погода в Україні до середини лютого  «Живий ланцюг», виставки: у Києві анонсували заходи до Дня Соборності  Наче бластери із «Зоряних війн»: українські полярники записали «спів» тюленів  Мінлива хмарність і посилення морозів: прогноз погоди на 19 січня  ПФУ назвав категорію українців з пенсіями 90 тисяч гривеньвсе новости дня
Политика
Украина
12.11.2021 484

Україна та Словаччина домовляються про збільшення постачання газу

Прем'єр-міністри України та Словаччини Денис Шмигаль та Едуард Хегера на зустрічі у п'ятницю, 12 листопада, обговорили можливість збільшення постачання газу до України.

Про це розповів Шмигаль на брифінгу на Закарпатті.

"Словаччина є одним із основних партнерів України у сфері енергетики. Сьогодні ми обговорили можливість збільшення постачання природного газу в Україну через територію Словаччини. Це може відбуватися відповідно до домовленостей операторів газотранспортних систем наших країн", - сказав він.

Також прем'єри обговорили транспортну сферу, зокрема, залізничні контейнерні перевезення на маршруті Азія-Європа.

"Перспективним напрямом у співпраці є створення мультимодальних логістичних терміналів з обробки вантажів на українсько-словацькому кордоні", - додав він.

Сторони також обговорили розвиток прикордонної інфраструктури, зокрема функціонування спільних пунктів пропуску та спільного митного контролю.

Шмигаль також подякував Словаччині за підтримку суверенітету та територіальної цілісності України.

"Україна є для нас не лише добрим сусідом, а й прекрасним другом. Тому ми повністю підтримуємо принцип територіальної цілісності України, а також її курс та спрямованість на структури Європейського Союзу", - сказав у свою чергу Хегер.

Оценка материала:

5.00 / 1
Україна та Словаччина домовляються про збільшення постачання газу 5.00 5 1
Политика / Украина
12.11.2021 484
Еще материалы раздела «Украина»