НОВОСТИ ДНЯ: Укрепляем иммунитет: квашеная капуста с клюквой  Появился график выходных на Новый год и Рождество: сколько отдохнем и придется ли отрабатывать  Найдена самая близкая пару сверхмассивных черных дыр из обнаруженных  С метелями и морозами до -15: климатолог рассказала, когда в Украину придет настоящая зима  Сплошная белая полоса: кому из знаков в год Водяного тигра повезет  Нові податки з продажу квартир. Скільки доведеться заплатити після ухвалення закону 5600  Дождь, мокрый снег и гололедица – синоптики дали прогноз на начало неделивсе новости дня
Жизнь и Стиль
Общество
18.11.2021 593

Держкіно переходить в управління Кабміну – уряд оприлюднив рішення

Кабінет Міністрів оприлюднив свою постанову від 10 листопада, якою установив, що Державне агентство з питань кіно є центральним органом виконавчої влади, діяльність якого спрямовується і координується Кабінетом Міністрів.

630_360_1480353921-8088_18.11.21

Документ розміщено на Урядовому порталі, повідомляє Укрінформ.

«Установити, що Державне агентство з питань кіно є центральним органом виконавчої влади, діяльність якого спрямовується і координується Кабінетом Міністрів України», - йдеться в постанові.

КМУ доручив Міністерству культури та інформаційної політики підготувати та внести уряду у місячний строк в установленому порядку пропозиції щодо внесення до актів законодавства змін, які випливають з цієї постанови.

Документ набуває чинності з дня її опублікування.

Як повідомляв Укрінформ, 11 листопада Олександр Ткаченко написав заяву про відставку з посади міністра культури та інформаційної політики. Він пояснив, що причинами стали недофінансування в сфері культури, а також те, що рішення Кабміну щодо Держкіно приймалось без погодження з МКІПом.

Оценка материала:

5.00 / 1
Держкіно переходить в управління Кабміну – уряд оприлюднив рішення 5.00 5 1
Жизнь и Стиль / Общество
18.11.2021 593
Еще материалы раздела «Общество»