НОВОСТИ ДНЯ: Трупи постійно привозять з України: в столиці Бурятії спорткомплекс перетворився на зал ритуальних послуг  Паливна криза в Україні. У Кабміні назвали причину черг на АЗС  В Україні конфіскували російські та білоруські активи на 30 млрд, - БЕБ  Розвідка Британії підтвердила відсторонення голови Чорноморського флоту РФ. Герасимов залишився  Укрпошта випустить марку «Русскій воєнний корабль… ВСЬО!»  На експропрійованому заводі Renault у Москві збиратимуть китайські автомобілі «Москвич»  Нічні заморозки, шквали та дощі: прогноз погоди на сьогоднівсе новости дня
Политика
Украина
19.11.2021 607

Венедіктова: прокуратура провела всі необхідні дії щодо справи «вагнерівців»

Усі викладені в «Bellingcat» матеріали слідчі ретельно вивчать і долучать до справи – каже генпрокурорка Ірина Венедиктова.

Щодо самого розслідування – адресує до ДБР. Щодо зриву операції українських спецслужб воно порушило кілька кримінальних проваджень – йшлося у новинах «Сьогодні» на каналі «Україна».

«Безпосередньо вказівки і ці інструкції, які були надані ще влітку того року, були проведені. Історія розслідувань – вона є, вона проводиться. Які будуть ще допити – проводиться слідство. Я думаю – краще вам запитувати безпосередньо ДБР. Ми достатньо великий перелік допитів прописали в наших прокурорських вказівках», – зазначила генеральний прокурор України Ірина Венедіктова.

 

Оценка материала:

5.00 / 1
Венедіктова: прокуратура провела всі необхідні дії щодо справи «вагнерівців» 5.00 5 1
Политика / Украина
19.11.2021 607
Еще материалы раздела «Украина»