НОВОСТИ ДНЯ: "Наші пращури Москву палили": Буданов про звільнення територій України та "підміну реальності" окупантами  Мистецтво війни 21-го століття. Як Україна ламає шаблони та змінює правила на полі бою  Інжирна мостарда або "муштарда": рецепт незвичної італійської страви від Андрія Величка  Справжня загадка: вчені виявили планету, схожу на Землю  Зеленський анонсував звільнення Бахмута і ще двох міст   Після закінчення війни: уряд відклав створення реєстру олігархів  Лечо: рецепт смачної осінньої страви від Андрія Величкавсе новости дня
Політика
Україна
19.11.2021 763

Венедіктова: прокуратура провела всі необхідні дії щодо справи «вагнерівців»

Усі викладені в «Bellingcat» матеріали слідчі ретельно вивчать і долучать до справи – каже генпрокурорка Ірина Венедиктова.

Щодо самого розслідування – адресує до ДБР. Щодо зриву операції українських спецслужб воно порушило кілька кримінальних проваджень – йшлося у новинах «Сьогодні» на каналі «Україна».

«Безпосередньо вказівки і ці інструкції, які були надані ще влітку того року, були проведені. Історія розслідувань – вона є, вона проводиться. Які будуть ще допити – проводиться слідство. Я думаю – краще вам запитувати безпосередньо ДБР. Ми достатньо великий перелік допитів прописали в наших прокурорських вказівках», – зазначила генеральний прокурор України Ірина Венедіктова.

 

Оценка материала:

5.00 / 1
Венедіктова: прокуратура провела всі необхідні дії щодо справи «вагнерівців» 5.00 5 1
Політика / Україна
19.11.2021 763
Еще материалы раздела «Україна»