НОВОСТИ ДНЯ: У сузір'ї Стрільця астрономи знайшли старе ядро нашої галактики  Тотальне фіаско: експерт розповів чим може обернутися для окупантів мобілізація на Херсонщині і Запоріжжі  "Буде фарш": експерт пояснив, яка доля чекає на мобілізованих росіян в Україні  Зеленський привітав іудеїв України з Новим роком - святом Рош га-Шана  Синоптики дали прогноз на робочий тиждень  У Китаї знайшли 3000-річну золоту похоронну маску  Останньому великому банку Росії загрожує відключення від SWIFT: які ще санкції готує ЄСвсе новости дня
Політика
Україна
19.11.2021 669

Венедіктова: прокуратура провела всі необхідні дії щодо справи «вагнерівців»

Усі викладені в «Bellingcat» матеріали слідчі ретельно вивчать і долучать до справи – каже генпрокурорка Ірина Венедиктова.

Щодо самого розслідування – адресує до ДБР. Щодо зриву операції українських спецслужб воно порушило кілька кримінальних проваджень – йшлося у новинах «Сьогодні» на каналі «Україна».

«Безпосередньо вказівки і ці інструкції, які були надані ще влітку того року, були проведені. Історія розслідувань – вона є, вона проводиться. Які будуть ще допити – проводиться слідство. Я думаю – краще вам запитувати безпосередньо ДБР. Ми достатньо великий перелік допитів прописали в наших прокурорських вказівках», – зазначила генеральний прокурор України Ірина Венедіктова.

 

Оценка материала:

5.00 / 1
Венедіктова: прокуратура провела всі необхідні дії щодо справи «вагнерівців» 5.00 5 1
Політика / Україна
19.11.2021 669
Еще материалы раздела «Україна»