НОВОСТИ ДНЯ: Солнце могло быть источником необъяснимой воды на Земле  Укрепляем иммунитет: квашеная капуста с клюквой  Появился график выходных на Новый год и Рождество: сколько отдохнем и придется ли отрабатывать  Найдена самая близкая пару сверхмассивных черных дыр из обнаруженных  С метелями и морозами до -15: климатолог рассказала, когда в Украину придет настоящая зима  Сплошная белая полоса: кому из знаков в год Водяного тигра повезет  Нові податки з продажу квартир. Скільки доведеться заплатити після ухвалення закону 5600все новости дня
Бизнес
Технологии
25.11.2021 224

NASA запустило місію з випробування технології знищення астероїдів

Космічний корабель Dart запущений із місією з випробування технології, яка може збити з курсу небезпечний астероїд.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє ВВС.

Ракета Falcon 9 із космічним кораблем Dart стартувала в середу о 08:20 за Києвом із бази космічних сил Ванденберг у Каліфорнії.

Космічний корабель вріжеться в об'єкт під назвою Dimorphos, щоб побачити, наскільки можна змінити його швидкість та шлях.

Це перша спроба змінити траєкторію польоту астероїда з метою навчитися захищати Землю, хоча цей конкретний астероїд не становить загрози.

Місія оцінить давню пропозицію щодо нейтралізації великого космічного астероїда, що прямує до Землі.

Якщо шматок космічного сміття розміром декілька сотень метрів у поперечному розрізі зіткнеться з нашою планетою, це може викликати руйнування в масштабах всього континенту.

Оценка материала:

5.00 / 1
NASA запустило місію з випробування технології знищення астероїдів 5.00 5 1
Бизнес / Технологии
25.11.2021 224
Еще материалы раздела «Технологии»