НОВОСТИ ДНЯ: Астрофізики виявили у нашій галактиці незвичний об’єкт  Телескоп NASA показав сферичне скупчення у сузір’ї Тукан  Археологи виявили стародавній череп зі слідами хірургічної операції: йому більше 2000 років  Вперше за 20 років. Український корабель відправляється в експедицію в Антарктиду  Китайський супутник відбуксував інший апарат на «поховальну орбіту»  Снегопады накроют всю Украину: какая будет погода на выходные  Українські миротворці з вертольота знищили базу бойовиків у Конговсе новости дня
Жизнь и Стиль
Общество
26.11.2021 352

До початка сезону зимових свят ковідна хвиля може залишити Україну

На початок сезону зимових свят хвиля COVID-19 може залишити Україну, прогнозує головний санітарний лікар Ігор Кузін.

"До Нового року хвиля вже має вийти за територію України. За прогнозами, які ми використовуємо, пікові показники захворюваності та госпіталізації припадають на середину листопада. Ми нині майже перейшли пік показників", - сказав він в інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна".

Він повідомив, що МОЗ разом із зимовими курортами розробляє стратегію роботи в період зимових свят.

"Ми вже почали говорити із зимовими курортами про режим – у який спосіб тут забезпечити дотримання вимог протиепідемічного законодавства. Спільна позиція полягає в тому, що забезпечити контроль за сертифікатами про вакцинацію або ПЛР-тестами на підйомниках складно, тому курорти пропонують певну верифікацію на пункті в'їзду, наприклад на вході до готелю чи пункту прокату спортивного спорядження", - сказав він.

Кузін наголосив, що йдеться про те, щоб зимові курорти були безпечними, і для вакцинованих людей там не було жодних організаційних чи логістичних перешкод.

 

Оценка материала:

5.00 / 1
До початка сезону зимових свят ковідна хвиля може залишити Україну 5.00 5 1
Жизнь и Стиль / Общество
26.11.2021 352
Еще материалы раздела «Общество»