НОВОСТИ ДНЯ: Бундесвер не розглядає участі у гіпотетичній російсько-українській війні  Укроборонпром торік отримав понад мільярд доларів від зовнішньоекономічної діяльності  В Україні збільшилося поголів’я свійської птиці – Держстат  Нова Конституція Білорусі: названо дату референдуму  На аукціоні Sotheby's продадуть чорний діамант із космосу  Артефакти греко-римської доби. Єгипетські археологи знайшли 20 мумій в гробниці  Погодные "качели": чего ждать украинцам до конца неделивсе новости дня
Жизнь и Стиль
Общество
29.11.2021 186

Кількість COVID-випадків за тиждень зменшилась на 22% - МОЗ

В Україні третій тиждень поспіль спостерігається спад захворюваності на коронавірус COVID-19. Лише за минулий тиждень кількість випадків зараження зменшилась на 22%.

Про це на брифінгу у понеділок, 29 листопада, сказав міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко.

"За тиждень кількість зафіксованих випадків захворюваності на COVID-19 зменшилася на 22%, госпіталізацій - на 12%. Показник середньодобової смертності зменшився на 14%. Вже другий тиждень поспіль середньодобова кількість виписок переважає над кількістю госпіталізованих на чверть. За останній тиждень кількість "ковідних" пацієнтів поменшала на 14%", - повідомив Ляшко.

За його словами, зараз коронавірус - основна причина смертності в Європі, і наступної весни COVID-19 стане причиною 2 млн смертей тільки в країнах Європи. Тоді в Україні спостерігаються стійкі тенденції зменшення впливу пандемії на медичну систему, у 25 країнах Європи ці системи перебувають під значним навантаженням, а 49 країн мають значний недолік реанімаційних ліжок.

Оценка материала:

5.00 / 1
Кількість COVID-випадків за тиждень зменшилась на 22% - МОЗ 5.00 5 1
Жизнь и Стиль / Общество
29.11.2021 186
Еще материалы раздела «Общество»