НОВОСТИ ДНЯ: У Києві підготували 15 локацій для святкування Водохреща  Український парадокс: будівництва затихають, обсяги будівельних робіт зростають  Снег и морозы накануне Крещения: погода на 18 января  Військовий облік жінок: Президент закликав уточнити перелік професій  Більше 70% українських підприємств планують підняти зарплату в 2022 році  Названо причини візиту Блінкена до України  Виробник унікальних радарів продовжить забезпечувати ЗСУ своєю продукцієювсе новости дня
Политика
Украина
30.11.2021 211

КСУ відклав присягу нових двох суддів - ЗМІ

Конституційний суд відклав приведення до присяги суддів Оксани Грищук і Олександра Петришина.

Про це у вівторок, 30 листопада, повідомляє Укрінформ із посиланням на джерело в суді.

"Суд ухвалив постанову, якою відстрочив приведення до присяги, допоки не з'являться вільні посади", - повідомив співрозмовник агентства.

Відповідно до закону, голова КС або його заступник протягом п'яти робочих днів із дня призначення нового судді скликають спеціальне пленарне засідання великої палати суду, під час якого суддя складає присягу і набуває повноважень. Кворум для проведення такого спецзасідання не потрібний.

Про призначення двох суддів КСУ за квотою Президента стало відомо 26 листопада.

Нагадаємо, 27 березня Зеленський видав указ, яким скасував укази колишнього президента Віктора Януковича про призначення Тупицького і Касмініна суддями Конституційного суду. Після цього Зеленський заявив, що Тупицький уже не очолює КСУ. Але в самому суді статус Тупицького досі незрозумілий.

Оценка материала:

5.00 / 1
КСУ відклав присягу нових двох суддів - ЗМІ 5.00 5 1
Политика / Украина
30.11.2021 211
Еще материалы раздела «Украина»