НОВОСТИ ДНЯ: Метеорологи предупредили об аномальной погоде в феврале  У Києві підготували 15 локацій для святкування Водохреща  Український парадокс: будівництва затихають, обсяги будівельних робіт зростають  Снег и морозы накануне Крещения: погода на 18 января  Військовий облік жінок: Президент закликав уточнити перелік професій  Більше 70% українських підприємств планують підняти зарплату в 2022 році  Названо причини візиту Блінкена до Українивсе новости дня
Жизнь и Стиль
Общество
30.11.2021 597

У МОЗ чекають на нову хвилю коронавірусу: терміни

Нова хвиля коронавірусу в Україні може розпочатися наприкінці січня і триватиме близько двох місяців.

Про це заявив голова МОЗ Віктор Ляшко в інтерв'ю BBC.

"Нову хвилю можна очікувати до кінця січня - лютого - березня. Якщо жодні інші мутації не приведуть до іншого. У якомусь цьому тимчасовому проміжку буде значний підйом захворюваності", - сказав він.

Точний прогноз очікується упродовж тижня.

Ляшко відзначив складність із прогнозуванням захворюваності. "Навіть щодо цієї хвилі були очікування на середину листопада, а серйозний стрибок пройшов у середині жовтня", - уточнив міністр.

Глава МОЗ наголосив на необхідності вакцинації, щоб уникнути високої смертності, у тому числі бустерні дози, які будуть доступні наступного року. Для цього вже все готове.

Ляшко додав, що поки що складно спрогнозувати, коли в Україну прийде штам Омікрон. "Це може статися як завтра, так і за місяць. Але ми робимо все можливе, щоб цього не сталося", - сказав міністр.

Глава МОЗ нагадав, що прибулі з країн Південної Африки будуть відправлені на карантин.

Оценка материала:

5.00 / 1
У МОЗ чекають на нову хвилю коронавірусу: терміни 5.00 5 1
Жизнь и Стиль / Общество
30.11.2021 597
Еще материалы раздела «Общество»