НОВОСТИ ДНЯ: Комунікації та технології: Україна й НАТО підписали оновлений меморандум  Міноборони сформує понад 150 батальйонів тероборони  У Києві підготували 15 локацій для святкування Водохреща  Український парадокс: будівництва затихають, обсяги будівельних робіт зростають  Снег и морозы накануне Крещения: погода на 18 января  Військовий облік жінок: Президент закликав уточнити перелік професій  Більше 70% українських підприємств планують підняти зарплату в 2022 роцівсе новости дня
Политика
Мир
30.11.2021 190

США закликали Росію до деескалації поруч з кордонами України

Сполучені Штати Америки закликають Російську Федерацію до деескалації поруч з кордонами України. Пропонують повернутися до діалогу.

Про це пише РБК-Україна з посиланням на пресслужбу посольства США у Києві.

Посольство відзначає, що НАТО завжди залишався відкритим до діалогу з Росією, аби уникнути прорахунків чи ненавмисної ескалації.

"Однак за останні роки Росія активізувала свою зловмисну діяльність у Північній Америці та Європі, намагаючись розділити союзників по НАТО та дестабілізувати наші демократичні інститути", - пише пресслужба.

Зазначається, що повернення стабільних відносин неможливе, поки Росія не почне виконувати чіткі та конструктивні дії щодо своєї поведінки.

Оценка материала:

5.00 / 1
США закликали Росію до деескалації поруч з кордонами України 5.00 5 1
Политика / Мир
30.11.2021 190
Еще материалы раздела «Мир»