НОВОСТИ ДНЯ: У Туреччині зсув ґрунту «відкрив» захоронення періоду Римської імперії  Україна отримає американські гелікоптери, що призначалися для Афганістану – ЗМІ  Науковці знайшли рештки найдавнішої гібридної тварини  З березня зміняться правила проїзду для столичних школярів  Багато снігу та люті морози до -21: якою буде погода в Україні до середини лютого  «Живий ланцюг», виставки: у Києві анонсували заходи до Дня Соборності  Наче бластери із «Зоряних війн»: українські полярники записали «спів» тюленіввсе новости дня
Бизнес
Технологии
01.12.2021 679

Телескоп NASA показав «сову» у сузір'ї Велика Ведмедиця

Космічна рентгенівська обсерваторія «Чандра» Національного управління з аеронавтики і дослідження космічного простору (NASA) сфотографувала планетарну туманність Сова у сузір'ї Велика Ведмедиця.

Як передає Укрінформ, про це обсерваторія повідомила у Твіттері.

«Чандра» спостерігає за Великою Ведмедицею. Поруч у небі знаходиться туманність Сова», - йдеться у повідомленні.

Космічний об’єкт був відкритий ще у 1781-му році.

Пізніше за ним спостерігав ірландський астроном й третій лорд Росс Вільям Парсонс, який вирішив намалювати його. Відтоді цей космічний об’єкт називають туманністю Сова.

Як повідомляв Укрінформ, космічна рентгенівська обсерваторія «Чандра» Національного управління з аеронавтики і дослідження космічного простору сфотографувала дві галактики, які перебувають у процесі злиття одна з одною (система AM 2026-424).

Оценка материала:

5.00 / 1
Телескоп NASA показав «сову» у сузір'ї Велика Ведмедиця 5.00 5 1
Бизнес / Технологии
01.12.2021 679
Еще материалы раздела «Технологии»