НОВОСТИ ДНЯ: Операція була не одна: нові подробиці про боротьбу Путіна за життя  Будинок за 1 євро. Як купити нерухомість у мальовничому регіоні Італії  Соляна криза: Одеська область запропонувала заміну "Артемсолі"  Чи можна оформити паспорт за кордоном. Інструкція для українських біженців  До Києва прийшло метеорологічне літо. Весна тривала аж 108 днів  Як правильно готувати бобові, щоб не страждало травлення: поради дієтолога  В Україні розповіли, навіщо знищувати Чорноморський флот і коли це може статисявсе новости дня
Жизнь и Стиль
Афиша
01.12.2021 228

На шоу «Я везу тобі красу» влаштували «ритуальний обряд», щоб привести до тями одну з героїнь проєкту

Іноді, щоб прокинутися і зрозуміти, чому життя стоїть на місці, потрібна шокова терапія. Саме вона була необхідна одній із учасниць програми «Я везу тобі красу» на каналі «Україна». Але дівчина не одразу зрозуміла, що з нею відбувається.

Уявіть, що вас вводять у кімнату, де лежать квіти, горять свічки та стоїть фото. Саме ваше фото. І чийсь голос каже, що сьогодні – останній день у вашому житті. Неприємні відчуття, правда?

«Іноді потрібно влаштувати людині шокову терапію, щоб вона зрозуміла: якщо тобі дане життя, його потрібно прожити, а не існувати без цілей, планів та амбіцій», – пояснив сенс експерименту ведучий каналу «Україна» Юрій Царьов.

Деякі люди про щось мріють, але роками нічого не роблять. Їх навіть не турбує питання: «Чому в моєму житті так нічого і не змінилося?»

Якщо ви не проти такого експерименту і теж хочете зрушити з мертвої точки, то запитайте себе: «Що б я собі сказала, якби це був мій останній день у житті?», «Що я хотіла, але так і не встигла зробити?»

Наприклад, учасниця проєкту «Я везу тобі красу» на каналі «Україна» поділилася, що завжди мріяла відкрити тату-салон, але й досі не просунулась ні на крок до своєї мрії.

Психолог Сергій Ніжельський порадив поставити собі такі питання: «Що мені заважає здійснити своє бажання?», «Чи я слідую якомусь плану, щоб досягти своєї мети?»

Проживаючи свій останній день, потрібно назвати п'ять конкретних речей, які ви хочете залишити у своєму минулому. Наприклад, лінощі, через які досі не вдалося нічого зробити. Безвідповідальність, відсутність амбіцій, метушливість чи безглуздість. У кожного буде свій список того, з чим настав час попрощатися.

«А потім важливо прописати свою мету, намітити план, як ви до неї йтимете, і перестати виправдовуватися, а почати щось робити», – порадив арт-коуч Юрій Царьов.

Дивіться мейковер-шоу «Я везу тобі красу» з понеділка по четвер о 10:00 на каналі «Україна».

 

Оценка материала:

5.00 / 1
На шоу «Я везу тобі красу» влаштували «ритуальний обряд», щоб привести до тями одну з героїнь проєкту 5.00 5 1
Жизнь и Стиль / Афиша
01.12.2021 228
Еще материалы раздела «Афиша»