НОВОСТИ ДНЯ: У Туреччині зсув ґрунту «відкрив» захоронення періоду Римської імперії  Україна отримає американські гелікоптери, що призначалися для Афганістану – ЗМІ  Науковці знайшли рештки найдавнішої гібридної тварини  З березня зміняться правила проїзду для столичних школярів  Багато снігу та люті морози до -21: якою буде погода в Україні до середини лютого  «Живий ланцюг», виставки: у Києві анонсували заходи до Дня Соборності  Наче бластери із «Зоряних війн»: українські полярники записали «спів» тюленіввсе новости дня
Политика
Украина
01.12.2021 766

У Раді розповіли подробиці про економічний паспорт

В Україні діти матимуть економічний паспорт і отримуватимуть на спецрахунки гроші від рентних платежів – на момент їхнього повноліття на рахунках буде по $10 тисяч.

Про це заявив голова податкового комітету Данило Гетьманцев, повідомляє НВ Бізнес у середу, 1 грудня.

"Я не виключаю, що ми даватимемо таку можливість дітям, народженим з 2019 року", – сказав Гетьманцев.

З його слів, програма має на меті у Фонді майбутніх поколінь створити спеціальні рахунки, які будуть поповнюватися щомісяця. Після досягнення повноліття цими грошима можна буде користуватися.

"У нас народжується близько 300 тисяч дітей на рік. Є певні відрахування від ренти. Я не виключаю, що відрахування будуть не тільки від ренти, а й від інших платежів. Наприклад, від приватизації, імпортного ПДВ. Поки що ми говоримо лише про ренту. Ренту розподіляють між дітьми, які народилися та мають економічний паспорт українця. Якщо ця сума є меншою за встановлену за законопроектом, то різницю дотують коштом держави", - додав Гетьманцев.

"Ми розраховуємо, що після досягнення повноліття в дитини має бути близько 10 тисяч доларів в еквіваленті. Безумовно, в гривні, з урахуванням інфляції", – підсумував депутат.

Оценка материала:

5.00 / 1
У Раді розповіли подробиці про економічний паспорт 5.00 5 1
Политика / Украина
01.12.2021 766
Еще материалы раздела «Украина»