НОВОСТИ ДНЯ: Вчені знайшли унікальну грамоту 14 століття короля Русі-України: всі подробиці  “Лукашенко не дасть жодного автомата”: експерт оцінив перспективи мобілізованих в РФ на території Білорусі  Які документи потрібні, щоб отримати "бронь" від мобілізації  Як уникнути мобілізації в Криму: українцям дали поради  Кремль хоче мобілізувати понад 1 млн росіян. У пріоритеті селяни, - "Медуза"  Синоптик прогнозує заморозки в Україні на вихідних  Зеленський озвучив щоденні втрати ЗСУ на фронтівсе новости дня
Життя та Стиль
Столиця
03.12.2021 987

Столичним медикам виплатять премії - Кличко

Київський міський голова Віталій Кличко подав до Київської міськради проєкт рішення про додаткову виплату премій столичним медикам.

Про це Кличко сказав під час засідання Київради у четвер, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Я подаю проєкт рішення про додаткові виплати премії столичним медикам як вторинної, так і первинної ланки. Щоб наші медпрацівники за їх справжній героїзм при подоланні пандемії, в проведенні кампанії з вакцинації отримали матеріальне заохочення", - сказав Кличко.

Він зазначив, що місто знайшло можливість виділити з бюджету додаткові кошти, щоб підтримати столичних медиків.

"Лікарі отримають по 10 тисяч гривень премії. Середній медичний персонал – по 8 тисяч гривень. Молодший медперсонал – по 6 тисяч гривень”, – повідомив Кличко.

Кличко сподівається, що бюджетна комісія та комісія з питань охорони здоров’я Київради оперативно розгляне відповідний проєкт рішення і на наступному засіданні, наступного тижня, депутати Київради схвалять його, щоб медики отримали премії вже у грудні.

За його словами, Київ, за рівнем підготовки лікарень і роботи медперсоналу є лідером та взірцем у країні - і в боротьбі з COVID-19, і за темпами вакцинації.

Як повідомляв Укрінформ, від початку вакцинальної кампанії у місті Києві вже зробили понад 3 млн щеплень.

Оценка материала:

5.00 / 1
Столичним медикам виплатять премії - Кличко 5.00 5 1
Життя та Стиль / Столиця
03.12.2021 987
Еще материалы раздела «Столиця»