НОВОСТИ ДНЯ: Комунікації та технології: Україна й НАТО підписали оновлений меморандум  Міноборони сформує понад 150 батальйонів тероборони  У Києві підготували 15 локацій для святкування Водохреща  Український парадокс: будівництва затихають, обсяги будівельних робіт зростають  Снег и морозы накануне Крещения: погода на 18 января  Військовий облік жінок: Президент закликав уточнити перелік професій  Більше 70% українських підприємств планують підняти зарплату в 2022 роцівсе новости дня
Жизнь и Стиль
Общество
03.12.2021 177

Рада виділила 8 мільярдів для виплат вакцинованим українцям

Верховна Рада ухвалила закон, який передбачає виділення 8 мільярдів гривень з державного бюджету України на 2021 рік для виплати однієї тисячі гривень українцям, які пройшли повний курс вакцинації від COVID-19.

Як повідомляє кореспондент Укрінформу, відповідний законопроєкт №6297 підтримали 253 народні депутати.

За інформацією на порталі Верховної Ради, Закон "Про внесення змін до додатків № 1 та № 3 до Закону України "Про Державний бюджет України на 2021 рік" щодо надання допомоги застрахованим особам на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів, запроваджених з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2" передбачає збільшення додатково на 5 мільярдів гривень видатків загального фонду державного бюджету за новою бюджетною програмою - «Надання допомоги в рамках програми «єПідтримка».

Також він збільшує на 2,2 млрд грн видатки загального фонду держбюджету за бюджетною програмою «Заходи, пов'язані з боротьбою з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2, та її наслідками».

Джерелом покриття цих видатків визначено надходження від податку на додану вартість із ввезених на митну територію України товарів на 10,2 млрд грн.

Уряду доручено у триденний строк затвердити порядок надання допомоги за програмою «єПідтримка» та вимоги до учасників програми.

Як повідомляв Укрінформ, програма “єПідтримка”, ініційована Президентом України, стартує з 19 грудня і триватиме впродовж наступного року. В її рамках громадяни зможуть отримати від держави підтримку в розмірі 1 000 гривень.

За ці кошти можна буде придбати абонемент у спортзал чи фітнес-клуб, відвідати кінотеатр, театр, музей, концертний зал або купити квитки для мандрівок усередині країни – на внутрішні авіа- та залізничні рейси, а також придбати книжки.

Участь у програмі зможуть взяти повнолітні громадяни, які пройшли повний курс вакцинації, що підтверджується відповідним сертифікатом у мобільному застосунку “Дія”.

Оценка материала:

5.00 / 1
Рада виділила 8 мільярдів для виплат вакцинованим українцям 5.00 5 1
Жизнь и Стиль / Общество
03.12.2021 177
Еще материалы раздела «Общество»