НОВОСТИ ДНЯ: У Туреччині зсув ґрунту «відкрив» захоронення періоду Римської імперії  Україна отримає американські гелікоптери, що призначалися для Афганістану – ЗМІ  Науковці знайшли рештки найдавнішої гібридної тварини  З березня зміняться правила проїзду для столичних школярів  Багато снігу та люті морози до -21: якою буде погода в Україні до середини лютого  «Живий ланцюг», виставки: у Києві анонсували заходи до Дня Соборності  Наче бластери із «Зоряних війн»: українські полярники записали «спів» тюленіввсе новости дня
Бизнес
Технологии
04.12.2021 228

NASA обрало три компанії для розробки космічних станцій

Національне управління з аеронавтики та дослідження космічного простору США (NASA) уклало угоди з трьома приватними компаніями - Nanoracks, Blue Origin та Northrop Grumman - для розробки проєктів космічних станцій замість Міжнародної космічної станції (МКС).

630_360_1638536822-30_04.12.21

Як передає Укрінформ, про це повідомляє CNBC.

За даними американського відомства, загальна вартість угод становить 415,6 мільйона доларів США.

Компанія Nanoracks отримала найбільше – 160 млн доларів. Інші компанії Blue Origin Джеффа Безоса та Northrop Grumman отримали по 130 млн і 125,6 млн доларів відповідно.

Зазначається, що замість того, щоб самостійно розробляти космічні апарати, такі як космічна станція, NASA все частіше обирає державно-приватне партнерства для досягнення своїх цілей у космосі.

За останнє десятиліття американське відомство досягло великого успіху завдяки цієї моделі, оскільки послуги з доставки вантажів і екіпажу надавалися транспортними засобами, виготовленими приватними компаніями SpaceX і Northrop Grumman.

Експлуатація МКС завершується в 2028-му році.

Як повідомляв Укрінформ, Національне управління з аеронавтики та дослідження космічного простору США (NASA) відклало вихід двох американських астронавтів у відкритий космос, який був запланований на сьогодні ввечері.

Оценка материала:

5.00 / 1
NASA обрало три компанії для розробки космічних станцій 5.00 5 1
Бизнес / Технологии
04.12.2021 228
Еще материалы раздела «Технологии»