НОВОСТИ ДНЯ: США шукають джерела газу для Європи на випадок вторгнення Росії в Україну, - FT  Большая комета пролетит мимо Земли в июле 2022 года  General Motors інвестує $6,5 мільярда у заводи з виробництва електрокарів та батарей - ЗМІ  Ученые нашли кирпичики жизни  Впервые кальмара обнаружили на рекордной глубине в шесть километров  Появился детальный прогноз погоды на март, апрель и май в Украине  Нові штами COVID-19 можуть бути ще більш заразними, - ВООЗвсе новости дня
Бизнес
Экономика
05.12.2021 199

Україна цьогоріч експортувала яблука у 65 країн

Україна за 9 місяців поточного року експортувала більше ніж 10 тисяч тонн яблук до 65 країн світу.

Як передає Укрінформ, про це голова Держпродспоживслужби Владислава Магалецька заявила під час конференції "Овочі та фрукти України-2021", повідомляє Урядовий портал.

"Робота над відкриттям нових ринків потребує постійних та системних зусиль багатьох державних установ та бізнесу. Це один із важливих напрямів нашої роботи", - сказала Магалецька.

За період 2020-2021 років найбільш потужній експорт українських яблук спостерігався до Білорусі, Об'єднаних Арабських Еміратів, Австрії, Молдови, Саудівської Аравії, Швеції, Оману, Малайзії, Казахстану, Греції, Кувейту, Туреччини та Мавританії.

За словами голови Держпродспоживслужби, сьогодні триває робота над відкриттям ринків В'єтнаму, КНР, Єгипту, Індії та Ізраїлю для українських виробників яблук.

Як повідомляв Укрінформ, у жовтні Єврокомісія завершила аудит офіційного контролю над виробництвом та сертифікацією молока і молочних продуктів з України, які призначені для експорту до Європейського Союзу.

Оценка материала:

5.00 / 1
Україна цьогоріч експортувала яблука у 65 країн 5.00 5 1
Бизнес / Экономика
05.12.2021 199
Еще материалы раздела «Экономика»