НОВОСТИ ДНЯ: У Києві підготували 15 локацій для святкування Водохреща  Український парадокс: будівництва затихають, обсяги будівельних робіт зростають  Снег и морозы накануне Крещения: погода на 18 января  Військовий облік жінок: Президент закликав уточнити перелік професій  Більше 70% українських підприємств планують підняти зарплату в 2022 році  Названо причини візиту Блінкена до України  Виробник унікальних радарів продовжить забезпечувати ЗСУ своєю продукцієювсе новости дня
Политика
Украина
06.12.2021 460

КБ «ЛУЧ» адаптувало українські протитанкові ракети для бронетранспортера М113

Державне підприємство Конструкторське бюро «ЛУЧ» адаптувало свої протитанкові керовані ракети для озброєння гусеничного бронетранспортера М113.

m-_06.12.21

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

Українське підприємство «Державне Київське конструкторське бюро «ЛУЧ» ​​успішно випробувало свою керовану ракету з гусеничного бронетранспортера М113 у рамках демонстрації зброї потенційному неназваному замовнику, пише Defence Blog.

Демонстраційні ракетні пуски проводилась на військовому полігоні в Південній Азії для одного з потенційних покупців українських протитанкових ракетних комплексів.

За словами представника державної компанії, випробування бойовою стрільбою проводилися з платформи гусеничного бронетранспортера M113 під кутом крену 15 градусів.

У КБ «Луч» не назвали точної дати та країни, але зазначили, що всі цілі були успішно уражені, а потенційний клієнт був у захваті від точності ракет українського виробництва.

Є припущення, що випробування відбувалися у Пакистані, де ДККБ «ЛУЧ» бере участь у тендері на постачання протитанкових комплексів армії цієї країни зі своїм комплексом «Скіф» (експортна версія ПТРК «Стугна-П»).

Нагадаємо, не так давно ми повідомляли про те, що ДККБ «ЛУЧ» розробляє новий переносний гранатомет.

“Ми намагаємося зробити в мінімальних габаритах пускову для системи, яка могла б називатися “гранатомет”. Могли б мати в калібрі 100 – це достатньо великий калібр для ураження значних броньованих цілей, але влучати на 600 метрів точно. От ми намагаємося створити таку унікальну розробку, яка забезпечить цей напрямок”, – розповів Генеральний директор ДККБ “ЛУЧ” Олег Коростельов.

Оценка материала:

5.00 / 1
КБ «ЛУЧ» адаптувало українські протитанкові ракети для бронетранспортера М113 5.00 5 1
Политика / Украина
06.12.2021 460
Еще материалы раздела «Украина»