<
НОВИНИ ДНЯ: Астрономи відкрили найбільшу чорну діру Чумацького Шляху: вона у 33 рази перевищує Сонце  Чому літаки США захищали Ізраїль, а не Україну: аналіз The Atlantic  Простий і швидкий салат із пекінської капусти  Місія Juno NASA відобразила вулканічний світ супутника Юпітера  В Україні розбудовують одну із АЕС: її потужності перевищать окуповану Запорізьку атомну станцію  У Путіна підтвердили, що виводять "миротворців" із Нагірного Карабаху  Теплий картопляний салат: оригінальний рецепт на чотири порціївсі новини дня
Бізнес
Технології
05.12.2021 3462

Марсоход Curiosity показал новый панорамный вид Красной планеты

Марсоход NASA Curiosity сделал новое потрясающее селфи в окружении обширной каменистой местности на Марсе.

Робот-исследователь, который приземлился на Марсе в августе 2012 года, продолжает бродить по кратеру Гейла в поисках доказательств того, что Красная планета когда-то была обитаемой.

Curiosity сделал свое последнее 360-градусное селфи 20 ноября, что было 3303-м марсианским днем или солнцем миссии марсохода. Согласно заявлению NASA, панорама, состоящая из 81 отдельного изображения, сшитого вместе, была сделана тепловизором Mars Hand Lens Imager (MAHLI), расположенным на конце манипулятора марсохода.

NASA предоставило широкий и крупный план последнего селфи Curiosity от 29 ноября, демонстрирующего прекрасный пейзаж Марса с солнцем, сияющим в небе. На изображении выделяется красный цвет ржавчины марсианской поверхности, а также разнообразный и пересеченный ландшафт, окружающий марсоход.

На фотографии также запечатлен вид на гору Шарп - гору высотой 5,5 км, на которую Curiosity поднимается с 2014 года. Марсоход пересекает гору Шарп в поисках подсказок о древнем прошлом Красной планеты, в частности, когда относительно теплая и влажная планета превратилась в холодную пустыню, которой она является сегодня.

Curiosity ранее сфотографировал гору Рафаэля Наварро на Марсе в апреле 2021 года, когда холм был назван в честь бывшего астробиолога Рафаэля Наварро-Гонсалеса, который работал над миссией, пока не скончался 26 января. Примерно в то же время в апреле. марсоход поднялся на фронтон Гринхью и захватил вид с вершины скалы.

Теперь Curiosity направляется к узкому проходу под названием Мария Гордон Нотч, который представляет собой U-образное отверстие, запечатленное позади марсохода слева на фотографии.

Оценка материала:

5.00 / 1
Марсоход Curiosity показал новый панорамный вид Красной планеты 5.00 5 1
Бізнес / Технології
05.12.2021 3462
Еще материалы раздела «Технології»
  • За безпечне користування Windows 10 із 2025 року потрібно буде платити За безпечне користування Windows 10 із 2025 року потрібно буде платити

    Microsoft вже оголосила, що підтримка Windows 10 закінчиться 14 жовтня 2025 року. Після цього для безпечного користування операційною системою потрібно буде щороку платити.

  • Науковий прорив: вчені наблизилися до створення синтетичного життя Науковий прорив: вчені наблизилися до створення синтетичного життя

    Такий прорив дає можливість вченим вивчити найбільш ранні еволюційні стадії життя.

  • ТОП-10 Медіа У Сфері Бізнесу: Рейтинг Найпопулярніших Сайтів В Україні За 2023 Рік ТОП-10 Медіа У Сфері Бізнесу: Рейтинг Найпопулярніших Сайтів В Україні За 2023 Рік

    Про останні інновації та новини у сфері бізнесу, поради стосовно шляхів пошуку фінансів, про монополії, інвестиції, експорт та інші спеціалізовані теми можна прочитати на сторінках медіа про бізнес. В Україні налічуються десятки різноманітних сайтів, де журналісти відслідковують поточну ситуацію і публікують актуальні новини у даній сфері, експерти дають сотні порад, створюють рейтинги, бізнес-кейси та відео.

  • Альтернатива Twitter. Соцмережа Bluesky стала доступною для всіх Альтернатива Twitter. Соцмережа Bluesky стала доступною для всіх

    Після року закритого тестування Bluesky дозволила реєструватися всім. Раніше соцмережа допускала нових користувачів лише за допомогою коду-запрошення, щоб гарантувати, що технологія, яка підтримує мережу, зможе впоратися з трафіком.

  • Гідролокація та підводні дрони Гідролокація та підводні дрони

    Гідролокація та підводні дрони є важливими компонентами сучасних морських технологій, що знаходять застосування як у військових, так і в цивільних сферах. Гідролокація, яка використовує звукові хвилі для виявлення та визначення положення об'єктів під водою, є фундаментальною для підводної навігації, розвідки та мапування. В той же час, підводні дрони, здатні до самостійного виконання задач у водному середовищі, революціонізували підходи до дослідження океанів, оборонної стратегії та екологічного моніторингу. Ця стаття має на меті дослідити історію, технічні аспекти, а також сучасні застосування гідролокації та підводних дронів, з акцентом на їх використанні в Україні.