НОВОСТИ ДНЯ: Бундесвер не розглядає участі у гіпотетичній російсько-українській війні  Укроборонпром торік отримав понад мільярд доларів від зовнішньоекономічної діяльності  В Україні збільшилося поголів’я свійської птиці – Держстат  Нова Конституція Білорусі: названо дату референдуму  На аукціоні Sotheby's продадуть чорний діамант із космосу  Артефакти греко-римської доби. Єгипетські археологи знайшли 20 мумій в гробниці  Погодные "качели": чего ждать украинцам до конца неделивсе новости дня
Жизнь и Стиль
Общество
06.12.2021 207

Ексклюзив «Зiркового шляху»: Віктор Павлік прокоментував конфлікт із колишньою дружиною

Співак Віктор Павлік розповів журналістам програми «Зірковий шлях», яка виходить на телеканалі «Україна», як реагує на розбірки між своєю дружиною Катериною та колишньою дружиною Ларисою.

Співак Віктор Павлік зізнався, про що мріє більш за все.

«Постійно є якісь незрозумілі непорозуміння. І коли з нашого боку реально Катя на суд Божий, на всіх людей нічого поганого не робить, то якось так сталося, що Лариса висказалася не дуже красиво. І звичайно воно все вже набридло. Хочеться спокою, хочеться миру. Взагалі в мене мрія, щоб ми всі помирилися, всі мирно жили між собою, дружили», - поділився співак із журналістами каналу «Україна».

Нагадаємо, раніше між колишньою та теперішньою дружинами Віктора Павліка розгорівся скандал через квартиру, в якій живе колишня дружина співака Лариса.

Дивіться «Зірковий шлях» в ефірі каналу «Україна».

 

Оценка материала:

5.00 / 1
Ексклюзив «Зiркового шляху»: Віктор Павлік прокоментував конфлікт із колишньою дружиною 5.00 5 1
Жизнь и Стиль / Общество
06.12.2021 207
Еще материалы раздела «Общество»