НОВОСТИ ДНЯ: Бундесвер не розглядає участі у гіпотетичній російсько-українській війні  Укроборонпром торік отримав понад мільярд доларів від зовнішньоекономічної діяльності  В Україні збільшилося поголів’я свійської птиці – Держстат  Нова Конституція Білорусі: названо дату референдуму  На аукціоні Sotheby's продадуть чорний діамант із космосу  Артефакти греко-римської доби. Єгипетські археологи знайшли 20 мумій в гробниці  Погодные "качели": чего ждать украинцам до конца неделивсе новости дня
Жизнь и Стиль
Афиша
06.12.2021 173

Мільйон доларів за вуса: Павло Зібров розповів про незвичну бізнес-пропозицію

Співак Павло Зібров розповів журналістам програми «Зірковий шлях», яка виходить на телеканалі «Україна», чи погодиться зголити свої відомі вуса.

Співак Павло Зібров зізнається, його вуса застраховані на 2 млн гривень. І пропозицій поголитися було чимало.

«Пропозицій було дуже багато. Від Гордона було давно. Ще від двох людей були. Від мецената, багатої людини, дуже захотів повипендрюваться. Говорить: «Я тобі дам млн доларів». Нормально? Млн доларів. І я не пішов. Це не просто вуса. Вони направлені в космос, і Господь Бог дає мені писати пісні, дає мені через вуса інформацію цю. Я б не написав ці всі пісні. Взагалі мама казала, що я народився з вусами», - розповів на каналі «Україна» співак.

За словами артиста, доступ до вусів мають тільки дружина та перукар Ірина, вона також відповідає за зачіску співака.

Дивіться «Зірковий шлях» в ефірі каналу «Україна».

 

Оценка материала:

5.00 / 1
Мільйон доларів за вуса: Павло Зібров розповів про незвичну бізнес-пропозицію 5.00 5 1
Жизнь и Стиль / Афиша
06.12.2021 173
Еще материалы раздела «Афиша»