НОВОСТИ ДНЯ: Hubble показав «зоряні вітрила» у космосі  Комунікації та технології: Україна й НАТО підписали оновлений меморандум  Міноборони сформує понад 150 батальйонів тероборони  У Києві підготували 15 локацій для святкування Водохреща  Український парадокс: будівництва затихають, обсяги будівельних робіт зростають  Снег и морозы накануне Крещения: погода на 18 января  Військовий облік жінок: Президент закликав уточнити перелік професійвсе новости дня
Жизнь и Стиль
Общество
07.12.2021 199

«Червона» зона зменшилася до 10 областей

Станом на 7 грудня, в «жовтій» зоні епідемічної небезпеки знаходяться столиця та 12 областей. На червоному рівні залишаються 10 регіонів.

Про це свідчать дані Міністерства охорони здоров'я.

До жовтого рівня епіднебезпеки віднесено Київ, Дніпропетровську, Закарпатську, Івано-Франківську, Кіровоградську, Луганську, Львівську, Одеську, Рівненську, Тернопільську, Харківську, Херсонську та Чернівецьку області.

На червоному рівні епіднебезпеки залишаються Вінницька, Волинська, Житомирська, Запорізька, Київська, Миколаївська, Сумська, Хмельницька, Черкаська, Чернігівська області.

На помаранчевому рівні дві області - Донецька та Полтавська.

Станом 6 грудня, в жодному регіоні не перевищено показник завантаженості ліжок із киснем, відведених для лікування хворих на COVID-19.

Так, по країні цей показник становить 41,2% при визначеному граничному рівні 65%. В столиці показник завантаженості ліжок з киснем - 39,1%.

Оценка материала:

5.00 / 1
«Червона» зона зменшилася до 10 областей 5.00 5 1
Жизнь и Стиль / Общество
07.12.2021 199
Еще материалы раздела «Общество»