НОВОСТИ ДНЯ: "Буде багато 200-х, 300-х": росіяни не зможуть атакувати ЗСУ на правому березі Дніпра  Нацбанк відновлює обіг цінних паперів  Почнуть просто тікати: військовий експерт пояснив, навіщо окупанти замінували Херсон  Учені розкрили ще один секрет вагітної єгипетської мумії  Як військовозобов'язаний дізнається, що мобілізований: пояснення керівника ТЦК  "Дуже багато підробок військово-облікових документів": начальник ТЦК розповів, яким чином українці намагаються уникнути мобілізації  Чи чекати на люті морози взимку: синоптик дав категоричний прогноз погоди в Українівсе новости дня
Життя та Стиль
Суспільство
08.12.2021 836

Археологи знайшли в Єгипті мумії з золотими язиками

Іспанські археологи під час розкопок в єгипетському губернаторстві Мінья виявили дві суміжні гробниці, які відносяться до періоду Саїської династії, яка існувала в період близько 685–525 рр. до нашої ери.

630_360_1638876828-1308_08.12.21

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Egypt Independent.

За словами генсека Служби старожитностей Єгипту Мустафи Вазірі, археологи також знайшли рештки двох невідомих людей із золотими язиками.

У цих мумій язики були зроблені з золота.

Усередині гробниці було знайдено вапнякову труну з кришкою у вигляді жінки, з рештками невідомої особи.

Вазірі зазначив, що попередні дослідження показали, що труну вже відкривали й раніше в стародавні часи.

Зазначається, що серед іншого археологи знайшли зелені амулети та близько 402 похоронних фігурок Ушебті із фаянсу.

Статуетки Ушебті в Стародавньому Єгипті поміщалися в могилу, щоб вони виконували необхідні обов'язки щодо померлого. Виготовлялися з дерева, каменю, теракоти чи фаянсу.

Як повідомляв Укрінформ, археологи з національного університету Сан-Маркос у Перу знайшли в городищі Кахамаркілья в долині річки Рімак 800-річну мумію, повністю перев'язану мотузками.

Оценка материала:

5.00 / 1
Археологи знайшли в Єгипті мумії з золотими язиками 5.00 5 1
Життя та Стиль / Суспільство
08.12.2021 836
Еще материалы раздела «Суспільство»