НОВОСТИ ДНЯ: Підрив літаків на військовому аеродромі під Москвою: чому таких випадків в РФ побільшає  Марсіанський гелікоптер від NASA встановив рекордну для себе висоту  Мобілізація в Україні: хто може служити за місцем проживання, як змінити частину і що таке відношення  Рецепт салату з курячого філе і ананасів: ідеальне поєднання  Британська розвідка пояснила низький моральний дух та нездатність росіян наступати  Коли Тетяни, Ольги чи Володимира 2024 року: найбільш поширені дати іменин за новим календарем  Якою буде зима в Українівсе новости дня
Життя та Стиль
Суспільство
08.12.2021 867

Європейський суд із прав людини заборонив висилати мігрантів з Польщі до Білорусі

Європейський суд із прав людини заборонив Польщі повертати мігрантів, які уже перебувають на її території. А в окремих випадках зобов’язав забезпечити нелегалів їжею, питною водою, одягом, ліками і тимчасовим притулком.

Загалом судді розглянули 47 клопотань. Усі – щодо того, як прикордонники поводилися із біженцями. Більшість скарг – проти Польщі, ще три стосувалися Литви та Латвії. Заявники просили не відсилати їх назад до Білорусі – йшлося у новинах «Сьогодні» на каналі «Україна».

Ситуація на польсько-білоруському кордоні загострилася на початку листопада і відтоді Польща регулярно повідомляє про провокації: 1-го грудня із території Білорусі обстріляли освітлювальні щогли, а напередодні білоруські силовики жбурляли у бік Польщі шумові петарди.

Оценка материала:

5.00 / 1
Європейський суд із прав людини заборонив висилати мігрантів з Польщі до Білорусі 5.00 5 1
Життя та Стиль / Суспільство
08.12.2021 867
Еще материалы раздела «Суспільство»