НОВОСТИ ДНЯ: США шукають джерела газу для Європи на випадок вторгнення Росії в Україну, - FT  Большая комета пролетит мимо Земли в июле 2022 года  General Motors інвестує $6,5 мільярда у заводи з виробництва електрокарів та батарей - ЗМІ  Ученые нашли кирпичики жизни  Впервые кальмара обнаружили на рекордной глубине в шесть километров  Появился детальный прогноз погоды на март, апрель и май в Украине  Нові штами COVID-19 можуть бути ще більш заразними, - ВООЗвсе новости дня
Жизнь и Стиль
Общество
08.12.2021 650

Європейський суд із прав людини заборонив висилати мігрантів з Польщі до Білорусі

Європейський суд із прав людини заборонив Польщі повертати мігрантів, які уже перебувають на її території. А в окремих випадках зобов’язав забезпечити нелегалів їжею, питною водою, одягом, ліками і тимчасовим притулком.

Загалом судді розглянули 47 клопотань. Усі – щодо того, як прикордонники поводилися із біженцями. Більшість скарг – проти Польщі, ще три стосувалися Литви та Латвії. Заявники просили не відсилати їх назад до Білорусі – йшлося у новинах «Сьогодні» на каналі «Україна».

Ситуація на польсько-білоруському кордоні загострилася на початку листопада і відтоді Польща регулярно повідомляє про провокації: 1-го грудня із території Білорусі обстріляли освітлювальні щогли, а напередодні білоруські силовики жбурляли у бік Польщі шумові петарди.

Оценка материала:

5.00 / 1
Європейський суд із прав людини заборонив висилати мігрантів з Польщі до Білорусі 5.00 5 1
Жизнь и Стиль / Общество
08.12.2021 650
Еще материалы раздела «Общество»