НОВОСТИ ДНЯ: Hubble показав кулясте скупчення у сузір'ї Стрільця  Охоплені панікою: як чиновники диктатора Путіна таємно намагаються покласти край війні  Акциз на пальне щомісяця приноситиме бюджету до ₴3 мільярдів - міністр інфраструктури  Контрабанда та паралельний імпорт не врятували: топ-15 товарів, які закінчуються у Росії  Українець став дияконом у Вселенському Патріархаті  В українських освітніх закладах з'являться "класи безпеки": що це таке  Скільки та як зберігати гречку, рис, манку і інші крупивсе новости дня
Життя та Стиль
Суспільство
08.12.2021 740

Європейський суд із прав людини заборонив висилати мігрантів з Польщі до Білорусі

Європейський суд із прав людини заборонив Польщі повертати мігрантів, які уже перебувають на її території. А в окремих випадках зобов’язав забезпечити нелегалів їжею, питною водою, одягом, ліками і тимчасовим притулком.

Загалом судді розглянули 47 клопотань. Усі – щодо того, як прикордонники поводилися із біженцями. Більшість скарг – проти Польщі, ще три стосувалися Литви та Латвії. Заявники просили не відсилати їх назад до Білорусі – йшлося у новинах «Сьогодні» на каналі «Україна».

Ситуація на польсько-білоруському кордоні загострилася на початку листопада і відтоді Польща регулярно повідомляє про провокації: 1-го грудня із території Білорусі обстріляли освітлювальні щогли, а напередодні білоруські силовики жбурляли у бік Польщі шумові петарди.

Оценка материала:

5.00 / 1
Європейський суд із прав людини заборонив висилати мігрантів з Польщі до Білорусі 5.00 5 1
Життя та Стиль / Суспільство
08.12.2021 740
Еще материалы раздела «Суспільство»