НОВОСТИ ДНЯ: Астрофізики виявили у нашій галактиці незвичний об’єкт  Телескоп NASA показав сферичне скупчення у сузір’ї Тукан  Археологи виявили стародавній череп зі слідами хірургічної операції: йому більше 2000 років  Вперше за 20 років. Український корабель відправляється в експедицію в Антарктиду  Китайський супутник відбуксував інший апарат на «поховальну орбіту»  Снегопады накроют всю Украину: какая будет погода на выходные  Українські миротворці з вертольота знищили базу бойовиків у Конговсе новости дня
Жизнь и Стиль
Личные финансы
08.12.2021 414

Міністр Ляшко розповів про 1000 гривень за вакцинацію

Шахраї уже гріють руки на, так званій, «тисячі від президента за вакцинацію».

Надсилають повідомлення, пишуть від імені МОЗу, обіцяють гроші, якщо назвете дані своєї картки – повідомили у новинах «Сьогодні» на каналі «Україна». Тож, у Міністерстві нагадують: обіцяну тисячу можна отримати лише на віртуальну картку і витратити на квитки у кіно, театри, на заняття спортом, купівлю книжок або ж транспорт всередині України.

«Програма цільового фінансування вразливих категорій бізнесу під час карантину – «єПідтримка», –  розпочнеться 19 грудня. Механізм отримання такої фінансової допомоги: онлайн через мобільний додаток “Дія”», – розповів Віктор Ляшко, Міністр охорони здоров’я.

 

Оценка материала:

5.00 / 1
Міністр Ляшко розповів про 1000 гривень за вакцинацію 5.00 5 1
Жизнь и Стиль / Личные финансы
08.12.2021 414
Еще материалы раздела «Личные финансы»