<
НОВИНИ ДНЯ: Швидкісний режим на дорозі: поліція нагадала про штрафи та пояснила, як їх уникнути  Зеленський назвав наступні цілі диктатора Путіна після України  Спека чи дощі: метеорологиня про погоду на літо 2024  ЗМІ опублікували список російських генералів, які народилися в Україні і знищують свою землю  З липня ОПЕК+ збільшить видобуток нафти, - Bloomberg  Як допомога США Україні вплине на перебіг війни: прогноз генерала Маломужа  Чи буде початок квітня теплішим за останній місяць весни: метеорологиня про погоду у травнівсі новини дня
Життя та Стиль
Суспільство
24.12.2021 2374

В Ізраїлі виявили обручку римської епохи із «зображенням Христа»

Ізраїльські археологи виявили на місці стародавньої аварії корабля золоте кільце римської епохи з ранньохристиянським зображенням Ісуса. Кільце прикрашене зеленим дорогоцінним каменем, на якому вирізано фігуру хлопчика-пастуха, що несе на плечах вівцю.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє ВВС.

Фігура, ймовірно, символізує Ісуса Христа, який в Євангеліях називає себе "Добрим пастирем".

Кільце знайшли серед інших артефактів, виявлених під час дослідження кораблів, що зазнали катастрофи поблизу стародавнього порту Кесарія.

Серед решток затонулих кораблів археологи також знайшли статуетки римської доби у вигляді орла і театрального актора в комічній масці, бронзові дзвони, призначені для захисту від злих духів, сотні срібних і бронзових римських монет середини III століття і великий скарб срібних монет початку XIV століття.

Розкидані по морському дну рештки корпусів кораблів та вантажу, який вони перевозили, археологи виявили на глибині близько 4 метрів біля середземноморського узбережжя Ізраїлю.

Оценка материала:

5.00 / 1
В Ізраїлі виявили обручку римської епохи із «зображенням Христа» 5.00 5 1
Життя та Стиль / Суспільство
24.12.2021 2374
Еще материалы раздела «Суспільство»