НОВОСТИ ДНЯ: Путін робить все, щоб перевершити у фашизмі Муссоліні - The Washington Post   Земля віддаляється від Сонця: чи варто хвилюватися жителям планети  Заводи Росії зупиняються: авто за смерть сина вже не купити, а за щоденник треба заплатити майже на 300% більше  "ЗСУ готові гідно дати відсіч окупантам": військовий експерт розповів про тактику на Херсонщині  Рада може запровадити податок на купівлю валюти: в НБУ оцінили, як це вплине на інфляцію  "Щоб піти ва-банк": експерт пояснив, чому окупанти концентрують зусилля на Миколаївщині  В Україні знімуть майже все обмеження на фондовому ринку, введені з початку війнивсе новости дня
Життя та Стиль
Суспільство
24.12.2021 2063

В Ізраїлі виявили обручку римської епохи із «зображенням Христа»

Ізраїльські археологи виявили на місці стародавньої аварії корабля золоте кільце римської епохи з ранньохристиянським зображенням Ісуса. Кільце прикрашене зеленим дорогоцінним каменем, на якому вирізано фігуру хлопчика-пастуха, що несе на плечах вівцю.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє ВВС.

Фігура, ймовірно, символізує Ісуса Христа, який в Євангеліях називає себе "Добрим пастирем".

Кільце знайшли серед інших артефактів, виявлених під час дослідження кораблів, що зазнали катастрофи поблизу стародавнього порту Кесарія.

Серед решток затонулих кораблів археологи також знайшли статуетки римської доби у вигляді орла і театрального актора в комічній масці, бронзові дзвони, призначені для захисту від злих духів, сотні срібних і бронзових римських монет середини III століття і великий скарб срібних монет початку XIV століття.

Розкидані по морському дну рештки корпусів кораблів та вантажу, який вони перевозили, археологи виявили на глибині близько 4 метрів біля середземноморського узбережжя Ізраїлю.

Оценка материала:

5.00 / 1
В Ізраїлі виявили обручку римської епохи із «зображенням Христа» 5.00 5 1
Життя та Стиль / Суспільство
24.12.2021 2063
Еще материалы раздела «Суспільство»