НОВОСТИ ДНЯ: Путін відправив до України 5 тисяч бурятів: журналістка розповіла про антивоєнний рух у республіці  Паливна криза в Україні. У Кабміні назвали причину черг на АЗС  В Україні конфіскували російські та білоруські активи на 30 млрд, - БЕБ  Розвідка Британії підтвердила відсторонення голови Чорноморського флоту РФ. Герасимов залишився  Укрпошта випустить марку «Русскій воєнний корабль… ВСЬО!»  На експропрійованому заводі Renault у Москві збиратимуть китайські автомобілі «Москвич»  Нічні заморозки, шквали та дощі: прогноз погоди на сьогоднівсе новости дня
Жизнь и Стиль
Афиша
05.01.2022 303

«Я не вважаю себе зіркою»: Ведучий ток-шоу «Говорить Україна» Олексій Суханов святкує день народження

Ведучий соціального ток-шоу «Говорить Україна», яке виходить у будні на каналі «Україна» Олексій Суханов сьогодні святкує 48-й день народження.

Олексій зізнається, що для нього це свято - дуже хвилююча дата, яка змушує його почуватися ніяково через надмірну увагу оточуючих.

«Без хибної скромності, я не вважаю себе зіркою. Я просто людина, яка намагається добре робити свою роботу — соціальне ток-шоу «Говорить Україна». Тож день народження я проведу спокійно. Гостей прийматиму вдома, але нікого спеціально не запрошую. Просто буду радий усім, хто захоче цього дня бути зі мною», - поділився ведучий.

Суханов зізнається, що обожнює робити подарунки, але сам отримувати презенти не любить, адже йому важко вгодити. Та є речі, перед якими ведучий не може встояти:

«Це витвори мистецтва, окуляри та усмішки друзів. Знаєте, окуляри для мене — це частково такий панцир, кокон, який захищає від зовнішнього світу, який, на жаль, не є ідеальним. З іншого боку, форма та колір моїх окулярів — протест обмеженості цього світу, його рамок, стереотипів. Я все це дуже не люблю! Тому я не маю улюбленої оправи. Все залежить від настрою», - розповів Олексій Суханов.

 

Оценка материала:

5.00 / 1
«Я не вважаю себе зіркою»: Ведучий ток-шоу «Говорить Україна» Олексій Суханов святкує день народження 5.00 5 1
Жизнь и Стиль / Афиша
05.01.2022 303
Еще материалы раздела «Афиша»