НОВОСТИ ДНЯ: Час "фюрера" закінчується: біограф Путіна дав свою оцінку його стану здоров'я  В Україну після "штормового" циклону Emmelinde прийдуть температурні гойдалки з грозами  В Україні спростили правила отримання водійських прав: що змінилося  У центрі Києва виставили розбиту техніку рашистів: відео і фото металобрухту "другої непереможної" армії  MIM-104 Patriot від США: що це за зенітний ракетний комплекс і чому все не так просто  Апетитний суп з фрикадельками: рецепти з м'ясом і з рибою  Ринок нерухомості: падіння цін буде приголомшливим, а відновлення очікується швидкевсе новости дня
Жизнь и Стиль
Афиша
10.01.2022 740

Від творців «Жіночого лікаря»: на телеканалі «Україна» стартує нова меддрама «Надія»

17 січня о 21:00 на телеканалі «Україна» відбудеться прем'єра першої серії 40-серійної медичної драми «Надія». Зйомками картини займалася компанія FILM.UA Group. Новий серіал – це спін-офф культового проекту «Жіночий лікар». Цього разу історія розгортається у новій високотехнологічній багатопрофільній клініці, де головна героїня, талановитий хірург Надія, має не тільки проводити найскладніші операції, але й розібратися із особистими глибокими травмами, які є перепоною на її шляху до щастя.

Надія Павлова – хірург із непересічними здібностями. Вона має не тільки колосальний професійний досвід, а й рідкісний талант. В особистому житті Наді все непросто: вона перебуває у безперспективних стосунках із одруженим колегою-хірургом Олексієм Стрілецьким (актор Олексій Нагрудний). Він постійно обіцяє, що скоро розлучиться, але насправді використовує Надію для просування своєї кар'єри. Ситуацію погіршує сильне почуття провини, яке переслідує головну героїню та відбивається на її особистому житті. У Наді є таємниця, глибока особиста травма, яка завдає їй душевних страждань.

Актриса Анастасія Паніна, яка виконала роль Надії, зізнається, що героїня їй імпонує своїми особистими та професійними прагненнями. Перед зйомками серіалу Паніна вчилися накладати медичні шви, робити вузли, правильно тримати скальпель та інші медичні інструменти, робити чіткий надріз. За словами актриси, її персонаж – справжній ас хірургії та у будь-якій професійній ситуації ставить вірний діагноз.

«Характер Надії дуже добре прописаний у сценарії, мені не довелося нічого посилювати, хіба що додала трохи жіночності, вразливості - адже Надя, не дивлячись на професію та сильний характер, насамперед жінка. Вона приймає іноді життєво важливі рішення та не боїться брати відповідальність за них та за своїх пацієнтів», - поділилася Анастасія Паніна.

У серіалі глядач познайомиться як із новими харизматичними персонажами, так і побачить улюблених героїв легендарного проекту «Жіночий лікар»: гендиректора Ігоря Ілліча Гордєєва, адміністратора Каріну, репродуктолога Риту Андріївну Авдєєву та чарівного доктора Родіонова.

Герої не лише рятуватимуть життя людей, а й боротимуться за особисте щастя. За словами актора Олексія Нагрудного, його персонаж є суперечливим, але цьому є виправдання.

«Він схожий на Дон Жуана. Але з Надією у нього неоднозначні стосунки. Він із нею конкурує, як із професіоналом, хірургом. Йому не потрібний вдома, у ліжку, хірург, йому потрібна просто жінка. Ми часто забуваємо в гонитві за кращим життям, статусом, грошима, що Творець наділив нас почуттями. Мій герой зробив собі резекцію почуттів, і це завдає біль не тільки йому, але оточуючим його людям. Хоча, насправді, Стрілецький чуттєва натура, сподіваюся, глядач це побачить», - поділився актор.

Зйомки медичної драми тривали півроку. У серіалі покажуть кілька складних та рідкісних медичних випадків, хірурги-кардіологи проведуть відкриту операцію на серці, а також прооперують пацієнтку з діагнозом розщеплення хребта. Художники з гриму постаралися максимально реалістично передати медичні виклики, з якими стикаються герої. Найбільш складним, зізнаються творці, виявилися око та серце. На їхнє виробництво художнику знадобилося близько місяця.

Сценаристів та знімальну групу консультували два лікарі: оперуючий хірург та хірург-комбустіолог (фахівець із опіків). Медконсультанти працювали на всіх етапах створення серіалу і стежили, щоб те, що відбувається на екрані, не викликало сумнівів у глядача. Як складеться історія про становлення жінки-хірурга у складній чоловічій професії і чи знайде вона своє кохання, стане відомо вже у січні на телеканалі «Україна».

Режисери: Максим Гуленко, Павло Мащенко

Продюсер: Ірина Костюк, Ігор Сторчак, Юлія Міщенко

У ролях: Анастасія Паніна, Павло Вишняков, Іван Бровін, Олексій Нагрудний, Петро Риков, Олег Замятін, Олександра Буличова, Валентин Томусяк, Олександра Епштейн, Дар'я Легейда, Олександр Зіневич, Тамара Морозова, Нінель Амутних, Надія Хільська, Ірина Ткаленко, Єгор Козлов, Марина Масюк та інші.

Дивіться серіал «Надія» в ефірі каналу «Україна».

 

Оценка материала:

5.00 / 1
Від творців «Жіночого лікаря»: на телеканалі «Україна» стартує нова меддрама «Надія» 5.00 5 1
Жизнь и Стиль / Афиша
10.01.2022 740
Еще материалы раздела «Афиша»