НОВОСТИ ДНЯ: В Україні знову відчутно похолоднішає: синоптикиня розповіла, коли знизиться температура  Рецепти рубаних котлет: смачно, соковито і просто  "Буде ще сильніше мілітаризована": Фейгін заявив, що для України відкрито дорогу для повернення ядерного статусу  Оборона Маріуполя увійде у підручники - британський міністр  Погода влітку принесе чимало сюрпризів: від пекельної спеки до потужних шквалів  Простий рецепт морозива "заморожений сік": діти будуть в захваті  Чи можуть військовослужбовці звільнитися зі служби під час воєнного станувсе новости дня
Политика
Украина
18.01.2022 299

Бізнес-омбудсмен заявив про різке зростання скарг на держоргани

За підсумками 2021 року кількість скарг до бізнес-омбудсмена збільшилася на 26% - до 2182.

Про це сказав бізнес-омбудсмен Роман Ващук, повідомляє Інтерфакс-Україна у вівторок, 18 січня.

"Минулого року до бізнес-омбудсмена надійшло 2182 скарги, тоді як у 2020-му їх було 1737. Це збільшення на 26%", - сказав він.

За словами Ващука, традиційно найбільша кількість скарг минулого року надійшла з податкових питань – 62% від загальної кількості. Ще 14% скарг припадає на дії правоохоронних органів, державних регуляторів – 6%, місцевого самоврядування – 4%, митниці – 3%.

"Збільшення скарг, можливо, частково відображає те, наскільки гравці ринку знають нас і готові звертатися до нас", – наголосив Роман Ващук.

Щодо самих скаржників, то 23% з них – це підприємства оптової торгівлі. Ще 17% скарг надійшло від підприємств – представників сільського господарства та гірничодобувної промисловості, 11% – виробничі компанії, а також по 9% – ФОП та підприємства у сфері будівництва і нерухомості, додав Ващук.

За його словами, 74% скаржників – це малі підприємства, тоді як на великий бізнес минулого року припадало відповідно 26% скарг.

Оценка материала:

5.00 / 1
Бізнес-омбудсмен заявив про різке зростання скарг на держоргани 5.00 5 1
Политика / Украина
18.01.2022 299
Еще материалы раздела «Украина»