НОВОСТИ ДНЯ: Дефіцит бензину на АЗС: як вирішити проблему і скільки коштує паливо в Європі  "Сталінські традиції". За крейсер "Москва" заарештовано главу Чорноморського флоту РФ – ГУР  У Маріуполі виявили ще одне масове поховання - вже четверте  Виїзд студентів за кордон в умовах воєнного стану: що потрібно знати  кремль показово карає командирів російських військ за поразки в Україні - розвідка  В Україну йде літнє тепло, дощі з грозами – лише у двох регіонах  Найсмачніший торт Снікерс: приготувавши раз, ви закохаєтеся в нього назавжди!все новости дня
Жизнь и Стиль
Общество
21.01.2022 295

На Донбасі за рік загинули чотири дитини

Протягом 2021 року внаслідок бойових дій на Донбасі загинули чотири дитини, вісьмох було поранено.

Про це в п'ятницю, 21 січня, повідомила уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова.

За весь період війни на Донбасі було зафіксовано 152 випадки смерті дітей.

"Збройний конфлікт, окупація територій змінюють життя дитини і залишаються раною на все життя. За даними Міністерства соціальної політики України, на кінець 2021 року такий статус отримали 77 033 дитини. 76 937 дітей)", - зазначила вона.

Омбудсмен звернула увагу на необхідність дотримання міжнародних норм, які встановлюють заборону залучення дітей у збройні конфлікти.

"Усі дії держави із захисту таких дітей мають здійснюватися відповідно до норм міжнародного гуманітарного права. Засуджую будь-які дії, спрямовані на залучення дітей до участі у військових діях і збройних формуваннях", - зазначила Денісова.

Оценка материала:

5.00 / 1
На Донбасі за рік загинули чотири дитини 5.00 5 1
Жизнь и Стиль / Общество
21.01.2022 295
Еще материалы раздела «Общество»