НОВОСТИ ДНЯ: Рецепти рубаних котлет: смачно, соковито і просто  "Буде ще сильніше мілітаризована": Фейгін заявив, що для України відкрито дорогу для повернення ядерного статусу  Оборона Маріуполя увійде у підручники - британський міністр  Погода влітку принесе чимало сюрпризів: від пекельної спеки до потужних шквалів  Простий рецепт морозива "заморожений сік": діти будуть в захваті  Чи можуть військовослужбовці звільнитися зі служби під час воєнного стану  Від спеки до злив і шквалів: народний синоптик розповів про погодні "сюрпризи" прийдешнього літавсе новости дня
Политика
Европа
25.01.2022 252

Країни ЄС розходяться в думках, що вважати вторгненням РФ в Україну, - Bloomberg

Країни-учасниці Євросоюзу на сьогодні намагаються вирішити, які конкретні дії Росії, крім вторгнення в Україну, повинні спричинити нові санкції. Однак переговори ускладнює те, що вони розходяться в думках, що взагалі можна вважати вторгненням.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Bloomberg.

Як пише видання, такі розбіжності ускладнюють спроби Заходу виступити єдиним фронтом для стримування Росії від вторгнення в Україну. Брюссель і США обговорюють, як реагувати на дезінформацію, кібератаки, обмеження поставок газу або спроби дестабілізувати уряд президента України Володимира Зеленського або НБУ.

"Але країни розходяться в думках щодо того, як реагувати на різні сценарії, навіть сперечаються, що саме буде вважатися вторгненням", - пише Bloomberg з посиланням на джерела.

Видання зазначає, що європейські країни дотримуються різних поглядів на те, які політичні, економічні або фінансові санкції повинні бути накладені на Росію в разі вторгнення в Україну.

Оценка материала:

5.00 / 1
Країни ЄС розходяться в думках, що вважати вторгненням РФ в Україну, - Bloomberg 5.00 5 1
Политика / Европа
25.01.2022 252
Еще материалы раздела «Европа»