<
НОВИНИ ДНЯ: Які мінімальні пенсії в Україні 2024 року: від чого залежить розмір, скільки отримують українці  Чи реально мобілізуватися на цивільну посаду в армії: в Міноборони відповіли  Погода в Україні зміниться: синоптик розказала, до чого готуватись  Мобілізація працівників: кого не призвуть до війська  Мобілізація в Україні: чому за кермо тролейбусів хочуть посадити 18-річних і до чого тут універсальні жінки  До України повертається потепління: чи скрізь погода потішить 17 травня  Мобілізація по-новому 2024: скількох чоловіків призвуть на війну та якими методамивсі новини дня
Життя та Стиль
Суспільство
18.02.2022 886

Все більше українців вірять силу своєї армії – опитування

За останні кілька днів оцінка ймовірності загрози вторгнення Росії в Україну зменшилась з 28% до 19%, водночас з 58% до 64% зросла впевненість громадян, що Україна зможе відбити напад, якщо російське вторгнення відбудеться.

Про це свідчать результати опитування, проведеного Соціологічною групою «Рейтинг» 16-17 лютого 2022 року.

Згідно з даними опитування, 19% респондентів оцінюють ймовірність повномасштабного воєнного вторгнення Росії в Україну як високу, 33% – як середню, 20% – як низьку, тоді як 25% вважають, що немає жодної загрози.

Кількість опитаних, які не вбачають загрози, суттєво різниться за регіонами: від 14% на заході до 42% – на сході країни. Разом з тим, більшість опитаних (64%) впевнені, що Україна зможе відбити напад, якщо вторгнення Росії відбудеться. Третина – не впевнені в цьому. Кількість опитаних, які вірять у власні Збройні сили, переважає у всіх регіонах країни (відносно більше на заході і в центрі, відносно менше – на сході). «Таким чином, за останні кілька днів оцінка ймовірності загрози як високої зменшилась з 28 до 19%. Водночас з 58 до 64% зросла впевненість громадян, що Україна зможе відбити напад, якщо вторгнення Росії відбудеться», – йдеться у повідомленні. Опитування проводилося серед населення України віком від 18 років і старше в усіх областях, крім тимчасово окупованих територій Криму та Донбасу. Вибірка репрезентативна за віком, статтю і типом поселення. Вибіркова сукупність: 1722 респонденти. Метод опитування: CATI (Computer Assisted Telephone Interviews – телефонні інтерв'ю з використанням комп'ютера). Помилка репрезентативності дослідження з довірчою імовірністю 0,95: не більше 2,4%.

Оценка материала:

5.00 / 1
Все більше українців вірять силу своєї армії – опитування 5.00 5 1
Життя та Стиль / Суспільство
18.02.2022 886
Еще материалы раздела «Суспільство»