НОВИНИ ДНЯ: Різке похолодання та дощі: в Україну заходить холодний атмосферний фронт  У житті трьох знаків Зодіаку ось-ось почнеться "біла смуга": кому пощастить  Чому Путін різко заговорив про мир? У The Guardian назвали п'ять причин  У ЄС будуть свої ракети замість "трампівських" від компанії на чолі з українцем та росіянином  Каспаров про можливість повалення Путіна: погана війна призводить до змін  Ця малина плодоноситиме навіть восени: експертка назвала найкращі сорти для посадки  В Україні у вівторок буде тепло, але з дощами та грозамивсі новини дня
Політика
Україна
27.02.2022 14472

Українські військові взяли в полон командира танкового батальйону ЗС Росії

Військові Збройних Сил України взяли в полон командира танкового батальйону армії Російської Федерації.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє пресслужба Міноборони України у Фейсбуці.

Зазначається, що взяли в полон російського військовослужбовця після того, як його танк підбили бійці Збройних сил України, а сам він «дивом вижив».

Полоненим виявився командир танкового батальйону 35-ї мотострілкової бригади міста Олейськ Центрального військового округу армії РФ майор Щеткін Леонід Петрович.

Росіянин є випускником Казанського військового танкового училища, одружений, має двох дітей.

Як повідомлялося, 26 лютого в Харкові Національна гвардія взяла в полон російську розвідувальну групу, яка намагалася проникнути на територію однієї із військових частин.

Оценка материала:

5.00 / 4
Українські військові взяли в полон командира танкового батальйону ЗС Росії 5.00 5 4
Політика / Україна
27.02.2022 14472
Еще материалы раздела «Україна»