НОВИНИ ДНЯ: Український МіГ-29 знищив будівлю з ворожими операторами FPV-дронів  Україна назавжди змінила світ, навіть якщо мир буде досягнуто — The Telegraph  Скільки часу витримує інвертор на батареї під час відключення світла: поради фахівця  Путін може застосувати хімзброю масового ураження, якщо війна зайде в глухий кут, - ЗМІ  Зеленський: Москва використовує Білорусь для шантажу Європи і атак по Україні  Весна чи зима: чому 2 лютого весь світ чекає на прогноз одного бабака  Переговори про мир: аналітик спрогнозував, коли настане переламний моментвсі новини дня
Політика
Україна
01.03.2022 4642

Ще один зрадник. Голова громади на Запоріжжі здав селище росіянам

Голова Михайлівської селищної громади в Запорізькій області Володимир Рикун прозвітував про "перемовини з керівництвом російських військ".

image_9_13_650x410_01.03.22

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на допис голови громади у Facebook.

Рикун провів перемовини з окупантами, які базуються у місцевому поліцейському відділенні. Голова громади досягнув домовленостей із російськими військами.

"Ситуація наступна: росіяни обіцяють не перешкоджати роботі наших служб, обіцяють не займатись мародерством, не стрілятимуть в житловий сектор та не руйнуватимуть інфраструктуру. Окрім цього, обіцяють покинути нашу землю через декілька днів", – відзначив він.

Також, за його словами, в Михайлівській громаді буде запроваджена комендантська година. Окрім того, Рикун закликав місцевих мешканців "не робити провокацій".

Нагадаємо, що напередодні військові провели спецоперацію на Харківщині та затримали місцевих державних зрадників, зокрема, і міського голову Південного.

Оценка материала:

5.00 / 1
Ще один зрадник. Голова громади на Запоріжжі здав селище росіянам 5.00 5 1
Політика / Україна
01.03.2022 4642
Еще материалы раздела «Україна»