НОВОСТИ ДНЯ: Чому в Україні не розвивається ринок електромобілів та як може відбутися масовий перехід на "зелені" авто: експерти дали відповідь  Експерт порівняв новітню зброю Путіна з російською "Ладою"  Як українці ставляться до військових ЗСУ та ветеранів: дані опитування  У Міносвіти розповіли, як виші будуть навчатися від вересня  Чоловіків не випустять: у Раді не бачать поки причин для відкриття кордонів  Друзі Путіна в Європі: хто це, що ми про них знаємо та як змінюється ситуація  В Україні вже перевірили 80% закладів освіти на наявність укриттів: названо регіони з найкращою і найгіршою ситуацієювсе новости дня
Політика
Росія
01.04.2022 1378

Символ антивоєнного руху. У Держдумі запропонували заборонити "альтернативний прапор" РФ

Депутат Держдуми РФ Василь Піскарьов запропонував заборонити біло-синьо-білий прапор, який використовують на антивоєнних мітингах. У Росії його стали називати "альтернативним прапором" країни.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Telegram-канал Піскарьова.

Російський депутат подав відповідне звернення до Генпрокуратури з проханням заборонити Біло-синій прапор без червоної смуги. Він пропонує визнати "альтернативний прапор" Росії екстремістським і пропагандистським символом.

"Дискусія про те, що Росії нібито потрібен якийсь інший прапор, за який "не соромно" - це черговий прояв західних "майданних технологій". Ми всі пам'ятаємо, що учасниками несанкціонованих акцій протесту в Білорусі також використовувався альтернативний прапор, зовні, до речі, схожий на той, що тепер намагаються нав'язати нам", - заявив Піскарьов.

Піскарьов зазначив, що цей прапор почали використовувати учасники антивоєнних мітингів на території "недружніх" країн, а саме в США, Великобританії, Польщі, а також в Грузії.

Оценка материала:

5.00 / 2
Символ антивоєнного руху. У Держдумі запропонували заборонити "альтернативний прапор" РФ 5.00 5 2
Політика / Росія
01.04.2022 1378
Еще материалы раздела «Росія»