НОВОСТИ ДНЯ: Путін хизується "надсучасною" зброєю, хоча насправді вона відстала і неефективна  Чому в Україні не розвивається ринок електромобілів та як може відбутися масовий перехід на "зелені" авто: експерти дали відповідь  Експерт порівняв новітню зброю Путіна з російською "Ладою"  Як українці ставляться до військових ЗСУ та ветеранів: дані опитування  У Міносвіти розповіли, як виші будуть навчатися від вересня  Чоловіків не випустять: у Раді не бачать поки причин для відкриття кордонів  Друзі Путіна в Європі: хто це, що ми про них знаємо та як змінюється ситуаціявсе новости дня
Політика
Росія
01.04.2022 882

У Росії Cбєрбанк та ВТБ попередили про багатомільярдні збитки: заплатять за вкрадені РФ літаки

У Росії збитки Cбєрбанку становитимуть 379 млрд рублів (4,7 млрд доларів за офіційним курсом), а ВТБ – 217 млрд рублів (або 2,7 млрд доларів). Серед іншого, цим банкам доведеться заплатити за літаки. які російська влада фактично вкрала у їхніх власників.

Як повідомляє російський Інтерфакс, літаки фактично забрали у їхніх власників для того, щоб росіяни змогли на них літати. Пише OBOZREVATEL.

"Банки вказують, що експлуатація та обслуговування в РФ цих повітряних суден заборонені європейською владою і будуть здійснюватися порушуючи міжнародні стандарти, що призведе до зниження залишкової вартості літаків з 50% до 17% від початкової. Збиток Cбєрбанку складе близько 92 млрд рублів, ВТБ - близько 110 млрд рублів", – йдеться у публікації.

Збиток Cбєрбанку , у разі непогашення зобов'язань авіакомпаніями за вказаними вище акредитивами, складе близько 54 млрд рублів, ВТБ - близько 5 млрд рублів. Таким чином, сукупні потенційні втрати можуть скласти для Cбєрбанку близько 379 млрд. рублів, для ВТБ - близько 217 млрд рублів. Або ж 4,7 млрд і 2,7 млрд доларів відповідно.

Як раніше писав OBOZREVATEL, Національний банк Казахстану звернувся до фінансової установи на території своєї країни з рекомендацією не видавати картки росіянам та білорусам. Через санкцію картки VISA та Mastercard мешканцям країни-агресора стали недоступними, тому росіяни почали приїжджати до Казахстану для того, щоб оформити картку у банку чужої країни. Проте така діяльність вважається "ризикованою" і Нацбанк Казахстану вирішив її заборонити.

Оценка материала:

5.00 / 2
У Росії Cбєрбанк та ВТБ попередили про багатомільярдні збитки: заплатять за вкрадені РФ літаки 5.00 5 2
Політика / Росія
01.04.2022 882
Еще материалы раздела «Росія»