НОВОСТИ ДНЯ: 10 суперпродуктів, які чоловіки повинні їсти щодня  Скільки ще часу РФ зможе вливати мільярди у фінансування війни та звідки братиме кошти - The Еconomist  Яблучні пундики: рецепт смачного десерту  Болгарія більше не впускатиме авто з російськими номерами  Друга воєнна зима: чи будуть великі наступи та куди битимуть росіяни – CNN  Смачні пісні вівсяні котлети: рецепт, який здивує своєю простотою  Воллес порадив Зеленському посилити мобілізацію, бо "Росія потай мобілізує всю країнувсе новости дня
Бізнес
Економіка
10.04.2022 421

Люди зі звільнених від окупантів територій зможуть отримати грошові виплати, - Мінсоцполітики

Уряд ухвалив рішення, відповідно до якого кошти з гуманітарного рахунку, відкритого НБУ Мінсоцполітики, дозволили використовувати також і для надання грошової допомоги постраждалим від воєнних дій. Грошові виплати надаватимуться людям, які залишались у містах, де відбувались активні бойові дії, і які зараз звільнені.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на прес-службу Мінсоцполітики.

Як зазначили в прес-службі, на територіях, де велись активні бойові дії, не працювали банки, пошта, органи соціального захисту.

"Люди, навіть отримуючи соціальні виплати або пенсію на картку, просто не мали можливості користуватись ними. І зараз, до відновлення інфраструктури, в тому числі, до відновлення роботи фінансової інфраструктури потребують коштів", - сказала міністр Марина Лазебна.

При цьому, опрацьовуються як швидкі механізми, певна "невідкладна фінансова допомога", для якої і потрібно було надати можливість використанні коштів з гуманітарного рахунку в НБУ, так і система виплат, яка фінансуватиметься з державного бюджету, прокоментувала Лазебна.

Нагадаємо, станом на 8 квітня 2022 року залишок коштів на рахунку Міністерства соціальної політики, який Національний банк відкрив для гуманітарних цілей, становить 320,5 млн грн.

Міністерство соціальної політики України вже перерахувало з нього понад 76,5 млн грн з метою надання гуманітарної допомоги постраждалим від збройної агресії Росії.

Оценка материала:

5.00 / 1
Люди зі звільнених від окупантів територій зможуть отримати грошові виплати, - Мінсоцполітики 5.00 5 1
Бізнес / Економіка
10.04.2022 421
Еще материалы раздела «Економіка»