НОВОСТИ ДНЯ: Путін робить все, щоб перевершити у фашизмі Муссоліні - The Washington Post   Земля віддаляється від Сонця: чи варто хвилюватися жителям планети  Заводи Росії зупиняються: авто за смерть сина вже не купити, а за щоденник треба заплатити майже на 300% більше  "ЗСУ готові гідно дати відсіч окупантам": військовий експерт розповів про тактику на Херсонщині  Рада може запровадити податок на купівлю валюти: в НБУ оцінили, як це вплине на інфляцію  "Щоб піти ва-банк": експерт пояснив, чому окупанти концентрують зусилля на Миколаївщині  В Україні знімуть майже все обмеження на фондовому ринку, введені з початку війнивсе новости дня
Бізнес
Страхування
13.05.2022 512

Найбільша німецька страхова компанія Allianz може повністю вийти з РФ

Найбільша німецька страхова компанія Allianz, яка раніше перестала обслуговувати нових клієнтів в РФ, може повністю вийти з країни-агресора.

Про це заявив фінансовий директор компанії, повідомляє Reuters. Пише pravda.com.ua.

"Я б визначив ймовірність як дуже високу", – розповів фінансовий директор Джуліо Терзаріол у відповідь на запитання про шанси згортання своєї діяльності там.

У Allianz розраховують, що втрати від виходу з РФ можуть коливатися в діапазоні від 400 млн євро до 500 млн євро.

Чистий прибуток компанії у першому кварталі становив 561 млн євро, порівняно з 2,57 мільярда євро рік тому.

Ще у березні Allianz заявила, що припинить страхування нового бізнесу та не здійснюватиме нових інвестицій у Росії. На частку її операцій у Росії та Україні припадало менше 0,2% виручки та операційного прибутку компанії у 2021 році.

Загальний обсяг інвестицій у ці країни становить близько 0,3% інвестиційного портфеля в розмірі 808,5 млрд євро.

Оценка материала:

5.00 / 2
Найбільша німецька страхова компанія Allianz може повністю вийти з РФ 5.00 5 2
Бізнес / Страхування
13.05.2022 512
Еще материалы раздела «Страхування»