НОВИНИ ДНЯ: Німеччина створить модернізовані ракети Taurus: які характеристики  Когнітивна війна Кремля: як Путін готує ґрунт для небезпечних переговорів на своїх умовах  "Дирку від бублика отримаєте, а не Україну": Мельник в ООН різко відповів Росії  Вогняний Кінь не пробачить: в яких кольорах не можна зустрічати Новий 2026 рік  “Ми реалісти”: Зеленський зробив відверту заяву про повернення Криму та вступ до НАТО  Як зустріти 2026 рік Вогняного Коня: святковий стіл та подарунки  Зеленський попросив США допомогти провести вибори в Україні за "60–90 днів"всі новини дня
Життя та Стиль
Суспільство
15.05.2022 2879

У Маріуполі з'явився доступ до українського телебачення

​​У заблокованому Маріуполі з'явилася можливість дивитися українське телебачення, тож міські чиновники просять медіа дати знати маріупольцям, що Україна бореться за них.

Про це у Телеграмі повідомив радник міського голови Петро Андрющенко, передає Укрінформ.

"В Маріуполі, де є електрика, хоча б від генераторів, люди почали дивитись телебачення. Наше. Українське. Через Т2. Тому у нас велике прохання до редакторів, журналістів та ведучих наших українських телеканалів пустити хоча б рухомий рядок про те, що Україна чекає та бореться за маріупольців. Що все поширене окупантами є брехня: ніякої кримінальної відповідальності, ніякої примусової мобілізації при перетині лінії зіткнення немає. Це надважливо для реальної боротьби з дезінформацією окупантів", - написав Андрющенко.

Також важливо, на його думку, донести до маріупольців інформацію про “зелені” коридори та евакуацію. "Це шанс людям вирватися з гуманітарного пекла", - наголосив радник міського голови.

Як повідомлялося, агресія росії спровокувала в Маріуполі одну з найбільших гуманітарних катастроф. Місто не має нормального енерго-, водо- та газопостачання. Маріупольський міський голова заявляв, що від початку російського вторгнення у місті загинуло до 20 тисяч мирних жителів.

Нині у заблокованому Маріуполі залишаються близько 100 тисяч мирних жителів.

Оценка материала:

5.00 / 5
У Маріуполі з'явився доступ до українського телебачення 5.00 5 5
Життя та Стиль / Суспільство
15.05.2022 2879
Еще материалы раздела «Суспільство»