НОВИНИ ДНЯ: Православний календар свят січня 2026 року: головні церковні дати — коли святкуємо Василя і Водохреще по-новому  День зимового сонцестояння 2025 року: коли буде найдовша ніч року, чим вона особлива  Єдиний реалістичний сценарій завершення війни: Портников про переговори  Гороскоп на 17 грудня для всіх знаків зодіаку: день, коли багато що стане зрозумілішим  Ринок рієлторських послуг планують впорядкувати без монополій: у Раді готують рекомендації  На них обрушиться щастя: якщо ви один із цих 3 знаків зодіаку, то 2026 стане вашим роком  Ціни на російську нафту впали до мінімуму з початку повномасштабної війни, - Bloombergвсі новини дня
Життя та Стиль
Суспільство
04.06.2022 1801

Ткаченко: Підтримка Радою санкцій щодо патріарха кирила свідчить про оцінку його діяльності

Підтримка Верховною Радою санкції щодо патріарха московського і всієї русі кирила є сигналом того, як наші державні діячі сприймають та оцінюють діяльність цієї особи.

Про це під час брифінгу у Медіацентр Україна – Укрінформ повідомив міністр культури і інформаційної політики України Олександр Ткаченко.

"ВР раніше підтримала санкції проти патріарха кирила і ще 7 одіозних ідеологів РПЦ. Мені здається, що у тій дискусії, яка наразі точиться в українському суспільстві, це важливий сигнал того, що наші державні діячі і політики - як вони сприймають і оцінюють діяльність саме кирила гундяєва", - зазначив міністр.

Ткаченко нагадав і про те, що раніше було підписано досить історичний меморандум з його польським колегою Петром Глінським про владнання ситуації з місцями історичної пам'яті.

"Багато хто слідкував за цими дискусіями напередодні війни. Буде створена робоча група, яка буде діяти за принципом вирішити усі питання, які перед нами залишила історія. Ми пам'ятаємо минуле, але дивимося у майбутнє", - заявив очільник МКІП.

Як повідомлялося, 31 травня Верховна Рада звернулася до Ради національної безпеки і оборони України з вимогою застосувати персональні санкції проти восьми церковних діячів російської православної церкви, які підтримують війну проти Української держави.

Оценка материала:

3.67 / 3
Ткаченко: Підтримка Радою санкцій щодо патріарха кирила свідчить про оцінку його діяльності 3.67 5 3
Життя та Стиль / Суспільство
04.06.2022 1801
Еще материалы раздела «Суспільство»