НОВОСТИ ДНЯ: Міхалков, Алєгрова, Кіпєлов і не тільки: НАЗК пропонує до санаційного списку ще 362 прізвища  Астронавтка ESA показала світлини двох найбільших водоспадів на Землі  У Росії побідкались на свою армію та заявили, що до кінця літа у них може погіршитись ситуація  "Лише для вас чарівні краєвиди Мухосранська": Стефанчук відреагував на відмови країн ЄС видавати візи росіянам  Яблучний, Медовий та Горіховий Спас 2022: коли ці важливі християнські свята, які традиції існують  Таємниці Людмили Путіної: дружина "фюрера" смітила грошима і вважала шлюб із диктатором "справжнім пеклом"  У РФ майже не залишилось преміум авто, а "спрощена" LADA Niva не доїхала до дилеріввсе новости дня
Життя та Стиль
Спорт
07.07.2022 785

Російського гімнаста, якого дискваліфікували за літеру "Z" на формі, не допустили до турніру в країні-агресорці

Відсторонений Міжнародною федерацією гімнастики (FIG) російський спортсмен Іван Куляк тепер не може змагатися навіть в РФ.

У травні 20-річний російський гімнаст був на рік дискваліфікований FIG за свій мерзенний вчинок на етапі Кубка світу в Досі. Пише ТСН. 

Куляк прийшов на церемонію нагородження з літерою "Z" на формі - символом вторгнення військ РФ до України.

Крім отриманого "бану", Іван також втратив бронзову медаль Кубка світу в Катарі та грошову винагороду в розмірі 500 швейцарських франків.

Більше того, відсторонення Куляка стосується як міжнародних, так і внутрішніх змагань під егідою FIG. Саме тому Івана не допустили до Кубка Росії. Тренерка російської збірної Валентина Родіоненко пояснила, що якби Куляка допустили до турніру, то дискваліфікувати могли всю федерацію країни-агресорки.

"7 травня Кругляк був дискваліфікований дисциплінарною комісією. Крім того, що йому було заборонено виступати на турнірах під егідою FIG, його також відсторонили і від внутрішньоросійських турнірів, оскільки наша федерація є членом FIG. Ризикувати тим, щоб дискваліфікували всю федерацію, ми не маємо права. Все, що можна було зробити в цій ситуації, ми зробили. Справа в тому, що наша федерація перебуває під санкціями, як і вся країна. Є такі речі, які треба вирішувати дипломатичним шляхом", - сказала Родіоненко в інтерв'ю пропагандистському каналу "Матч ТВ".

Оценка материала:

5.00 / 2
Російського гімнаста, якого дискваліфікували за літеру "Z" на формі, не допустили до турніру в країні-агресорці 5.00 5 2
Життя та Стиль / Спорт
07.07.2022 785
Еще материалы раздела «Спорт»