НОВИНИ ДНЯ: Ці знаки Зодіаку будуть гребтимуть гроші лопатою в найближчі дні  Бездіяльність Трампа заохочує Путіна: експерт пояснив, чому Кремль не боїться тиску США  Цифровізація фронту: Федоров оголосив про запуск системи Mission Control для дронів  Трамп дав послання Путіну: що сказав американський президент  Трамп зробив несподіване зізнання про Україну  Календар свят лютий 2026 року: чи буде додатковий вихідний на День Закоханих, скільки українці працюватимуть  США хочуть заборонити Росії і Китаю видобуток копалин у Гренландії, - NYTвсі новини дня
Життя та Стиль
Суспільство
06.07.2022 4282

У Міносвіти розповіли, як працюватимуть школи та університети в умовах війни

Робота шкіл та університетів в Україні розпочнеться 1 вересня та залежатиме від ситуації у кожному окремому населеному пункті.

Як повідомляє пресслужба Міносвіти, навчання у школах розпочнеться 1 вересня та триватиме до 30 червня 2023 року.

Університети та коледжі самостійно визначають дату початку та завершення навчального року. Також залежно від ситуації у населеному пункті у закладі визначать тривалість навчального тижня, дня, занять та відпочинку, а також форми організації навчального процесу.

Очне навчання запровадять у навчальних закладах, де є укриття, які у разі повітряної тривоги можуть вмістити всіх учасників освітнього процесу. Якщо в укриттях місця недостатньо, то освітній процес може бути організований у кілька змін.

Під час повітряної тривоги освітній процес переривається. Вчителі та учні повинні організовано пройти до укриттів та залишатися там до завершення тривоги. Освітній процес може завершуватися в укритті, а після відбою тривоги учасники можуть повернутися до шкіл та продовжити навчання.

Оценка материала:

5.00 / 3
У Міносвіти розповіли, як працюватимуть школи та університети в умовах війни 5.00 5 3
Життя та Стиль / Суспільство
06.07.2022 4282
Еще материалы раздела «Суспільство»