НОВОСТИ ДНЯ: Населення Росії вже почали поступово готувати до поразки в Україні - військовий експерт  Україна стоїть принаймні за трьома вибухами у Криму, - CNN  Чому в Україні не розвивається ринок електромобілів та як може відбутися масовий перехід на "зелені" авто: експерти дали відповідь  Експерт порівняв новітню зброю Путіна з російською "Ладою"  Як українці ставляться до військових ЗСУ та ветеранів: дані опитування  У Міносвіти розповіли, як виші будуть навчатися від вересня  Чоловіків не випустять: у Раді не бачать поки причин для відкриття кордоніввсе новости дня
Політика
Україна
07.07.2022 268

На державні організації України почали нову кібератаку шляхом розсилання небезпечних електронних листів

Зараз відбувається нова кібератака на державні організації України через розсилання електронних листів.

Про це повідомила Державна служба спеціального зв’язку та захисту інформації України у Telegram.

Урядова команда реагування на комп'ютерні надзвичайні події України CERT-UA, яка діє при Держспецзв’язку, попереджає про розсилання нових небезпечних електронних листів з темою «Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері. Інформація щодо наявності вакансій та їх укомплектування».

Повідомляється, що листи мають вкладення у вигляді XLS-документа, що містить макрос, активація якого призведе до створення на комп'ютері та запуску файлу "write.exe". Після чого пристрій буде уражено шкідливою програмою Cobalt Strike Beacon.

"Нинішню активність асоціюють із діяльністю групи UAC-0056, яка вже була причетна до кібератак на Україну у квітні та березні", – повідомляє Держспецзв’язку.

Нагадаємо, за повідомленням Держспецзв’язку, якість кібератак Росії знижується. Потужні кібератаки на сайти органів влади України відбулися в січні, а також за кілька днів до повномасштабного вторгнення РФ. Після цього хакерські напади повторювались, зокрема і в березні, коли атакували Укртелеком.

Оценка материала:

5.00 / 2
На державні організації України почали нову кібератаку шляхом розсилання небезпечних електронних листів 5.00 5 2
Політика / Україна
07.07.2022 268
Еще материалы раздела «Україна»