НОВИНИ ДНЯ: Середня зарплата в Україні сягнула 30 тисяч гривень: хто отримує найбільше  Травень 2026 - місяць двох повень: сприятливі дні для грошей, кохання та кар’єри  Трамп посилює тиск на Іран методом, "ефективнішим, ніж бомби"  Люди, які народилися в ці місяці, найнезалежніші та найрішучіші  Як правильно формувати високорослі помідори в один стовбур: поради садівниці  Гороскоп на 30 квітня: Скорпіонам - прозріння, Тельцям - стабільність  Як правильно обрізати томати: корисні поради садівникавсі новини дня
Життя та Стиль
Спорт
12.07.2022 712

Україна здобула шість нагород на юніорському чемпіонаті Європи з плавання

Збірна України вдало виступила на чемпіонаті Європи з плавання серед юніорів, що відбувся у Румунії.

Українські плавці здобули 6 нагород і посіли дев'яте місце медальної таблиці на континентальній першості серед юніорів. Пише ТСН. 

18-річний українець Володимир Лісовець здобув цілих чотири нагороди: два "золота" в особистих дисциплінах (50 м брасом, 100 м брасом) та дві нагороди в естафетах – "срібло" у чоловічій комбінованій естафеті 4 по 100 м та "бронзу" в змішаній комбінованій естафеті 4 по 100 м.

Ще дві нагороди на рахунку 16-річного Олександра Желтякова. Він здобув два "срібла" в особистих стартах (100 м на спині та 200 м на спині), а також допоміг чоловічій четвірці стати віцечемпіонами Європи.

Також у складі естафет здобув "срібло" та "бронзу" Арсен КовальовЮрій Жовтко – "срібло", Ніка Шарафутдінова та Марія Дяченко поїдуть додому з "бронзами".

Нагадаємо, що українські спортсмени не припиняють тішити уболівальників своїми успіхами на Всесвітніх іграх-2022, що відбуваються у Бірмінгемі (США).

Оценка материала:

5.00 / 2
Україна здобула шість нагород на юніорському чемпіонаті Європи з плавання 5.00 5 2
Життя та Стиль / Спорт
12.07.2022 712
Еще материалы раздела «Спорт»